Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy Rammstein vagy egy Marilyn...

Egy Rammstein vagy egy Marilyn Manson koncert showelemei a durvávbak?

Figyelt kérdés
A korai Marilyn Mansonra gondolok 2000 körül.

2017. ápr. 29. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Manson koncerten ilyet biztos nem látsz :) https://www.youtube.com/watch?v=QwOze85d5Xw
2017. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az biztos :)
2017. ápr. 30. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az a Manson koncert, amin voltam, miért volt olyan, amilyen, nem kis koncertnek hirdették, de alig volt bármilyen elem, ami látványossá tette volna. Valahogy nagyon kevés volt pont tőle... DE EZ 2000 UTÁN TÖRTÉNT. 2000-ben engem még nem engedtek be ilyesmire. :D

Rammsteinon viszont mindig hátast dobtam, részemről egyértelműen náluk a durvább! :)

2017. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, csak hallottam, hogy, A Manson koncert ilyen durva, meg olyan durva, meg hogy milyen showelemei vannak benne...Gondoltam összevetem a kettöt, de a Rammstein nyert.
2017. máj. 3. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem régebben Manson sokkal durvább volt, mint most. Igazából a másikról nem tudok mit mondani, nem ismerem őket. De sokak szerint Marilyn Manson koncertjei már nyugisabbak (xD) mint régen.:)
2017. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel, hogy Manson úr öregszik, ezért egyre ligthosabbak a koncertek :D
2017. máj. 4. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Most néztem meg: a Rammstein tagjai egy kivétellel mind idősebbek Mansonnál ;)
2017. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de a Rammstein egy tipikus olyan együttes, ahol cirkuszt csinálnak a színpadon.(1-es válaszoló videója)

Mondjuk ez előadótól függ.Lehet hogy Manson 50 évesen már nem akar 20 évesként viselkedni, a Rammsteinnek pedig ebben van a biznisz.Saját maguk döntik el, hogy hol vannak a határaik :D

2017. máj. 4. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!