Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez az elvont fesztivál...

Melyik ez az elvont fesztivál magyarországon?

Figyelt kérdés
Hallottam sokszor róla, meg videókat is, valami Z betűs, ilyen rohadt nagy gombák vannak felállítva asszem, meg egy tag rózsaszínbe ott verette félmeztelenül, zenei fesztivál..eléggé elvont emberek vannak ott, meg drogosok is szerintem, hogy hívják? :D

2017. máj. 16. 20:30
 1/6 anonim válasza:
Ozora.
2017. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ozora. Meg a SUN fesztivál még ilyen.
2017. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ozora lehet. Jó hely én többször voltam már, sőt nagymamám is tiszteletét tette velünk még pár éve és neki is bejött. Nem csak zene van, kézműves dolgok és még táncoktatás is a fesztivál alatt. Sajnos a "drogosig" jut el csak az emberek tudata.
2017. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azaz! :D Egy videóban láttam pár emberen, hogy tuti nem csak sima cigit szívott, de szívesen elnéznék ide Én is :D
2017. máj. 16. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Juhúú ozorára megyek.. Keressetek egy 14 éves csajszit hosszú zoknivaa c:
2017. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó szórakozást, de 14 évesen Ozorára? :o
2017. máj. 21. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!