Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha választhatnátok akkor...

Ha választhatnátok akkor Fiesta Red vagy Brown SunBurst elektromos gitárt választanátok?

Figyelt kérdés
Nektek melyik tetszik jobban?

2017. jún. 15. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tátrai szerint a gitár színe piros. Én általában semmiben nem szeretem a pirosat, szánbörszt a sztratóm, de egy ilyenre elcserélném: [link]


De szerintem fontosabb az, hogy neked melyik tetszik. :)

2017. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát a piros a kedvenc színem de nekem a gitár megtestesítője mindig is a fender formájú sunburst gitárok voltak :D
2017. jún. 15. 20:29
 3/9 Mojjo ***** válasza:
100%
Ez olyasmi, mintha azt kérdeznéd a nagyérdeműtől, hogy a körtét, vagy az almát szeretik jobban. Mindenki mást. Részemről tobacco sunburst, egyértelműen.
2017. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam még ilyen színről, de elég jól néz ki ez is ;)
2017. jún. 16. 07:32
 5/9 anonim ***** válasza:
inkább a fiesta red, de nálam a seafoam green a favorit gitároknál.
2017. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még írhattok, hogy ki melyik színt szereti :D
2017. jún. 16. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Utálom a barna sunburst színt.
2017. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a sunburst, olyan színű stratom volt is egy ideig. Ez a piros nem igazán tetszik, de ha neked igen, rajta. Rájöttem, hogy színesből a fémes színek tetszenek a legjobban, leginkább fekete, szürke, sötétkék, vagy ha nem, akkor sima natúr áttetsző lakk, hogy a fa mintázata látszódjon.
2017. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed :D
2017. jún. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!