Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz egy koncertre más banda...

Gáz egy koncertre más banda pólóját felvenni?

Figyelt kérdés
Greenday koncerte Iron Maiden.

2017. jún. 17. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Remélem ezt csak kíváncsiságból kérdezed és nem gondoltad komolyan hogy így jelennél meg. Sok esetben a megszállott rajongók akár el is agyalnak ilyenekért, nem viccelek. Inkább vegyél fel egy sima fekete pólót mindenféle felirat és egyéb motívum nélkül.
2017. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Tud furán kinézni, ha a két zenekar nagyon távol áll egymástól, de én is pl. At the Drive-In-os pólóban voltam Pain koncerten, ahol láttam embert Ramones-os, Rammstein-es, Sabaton-os és Sunn O)))-os pólóban is, és senki nem akart bántani emiatt senkit...
2017. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem a többséget rohadtul nem érdekli, hogy ki miben van, viszont ha mondjuk rivális két banda (lásd pl megadeth-metallica) akkor nem túl jó ötlet a másik banda pólóját felvenni, ilyen esetben azt is el tudom képzelni, hogy van aki neked megy. Viszont ha nincs semmi ilyesmi, akkor szerintem simán felveheted, meg a green day fanok szerintem nem ilyen agresszívak általánosságban. Én voltam már így koncerten amúgy, bár én olyan banda pólóját vettem fel, akik már nagyon rég óta nem aktívok.
2017. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg az AC/DC-s pólómat veszem majd fel.
2017. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 Nnna, a következő pólókat láttam a tegnapi koncerten:

- Blink 182

- Rise Against

- NOFX

- Iron Maiden

- Ramones

- Marky Ramone

- Kurt Cobain

- Sex Pistols

- Converge

- Rammstein

- Lamb of God

- Tankcsapda

- Metallica

- Linkin Park

És ezek csak azok közül, akiket én láttam, is csak azok, akikre jelenleg emlékszem.

Mondanom sem kell gondolom, hogy személyesen vertem meg mindet.

2017. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát én Ramones pólóból biztos láttam vagy 10-et.
2017. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet Magyarországon Sunn O)))-os pólót kapni? Szeretem azt az együttest.
2017. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Gyorsan végigkerestem az általam ismert boltok katalógusait és nem találtam, szóval sanszosnak tartom, hogy külföldről rendelte tag.
2017. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!