Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tanuljak meg gitározni?

Hogy tanuljak meg gitározni?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy gitárt,

(fender) de eddig még csak egy dalt tudtam megtanulni..youtuberol próbáltam többet de onnan nekem nem megy. Tanárra nincs pénzem..tudtok mondani valami tuti könyvet vagy ötletek ami megtanít gitározni? :)



2017. jún. 25. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tényleg?

Sajnálom, hogy tanácsoltam, speciel én nem próbáltam ki, a barátom fia, aki gyakran átjön hozzám a szomszédból szokott ilyen oldalakat nézegetni, azért gondoltam.

Én már régen játszom és kottákat próbálok meg szerezni, a régebbi módszer híve vagyok, vagy ha látok valami érdekeset, magamtól próbálom leutánozni és nem zavar, hogy nem pont ugyanolyan.

2017. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Mojjo ***** válasza:
@11: egyetértek Waff-al, a gitáregyetem tényleg maximum elrettentő példának jó, tanulni nem nagyon. De semmi gond, azért vagyunk itt többen, hogy megbeszélhessük ezeket a dolgokat, kijavítsuk, ha valaki olyasmit ír, amit ki kell. Velem is előfordul :D Meg alighanem mindenkivel.
2017. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!