Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha előre megvásároltam a...

Ha előre megvásároltam a jegyem egy szabadtéri koncertre, és esni kezd a kezdés előtt 2 órával, de a szervező nem fújja le a koncertet, és nem is reagál a megkeresésemre, hogyan kaphatom vissza a jegy árát?

Figyelt kérdés
A weboldalukon nem adtak meg eső napot vagy bármi infót rossz idő esetére.

2017. jún. 25. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy visszakaphatod. A te döntésed, ha esőben nem mész el. Vagy fel van tüntetve valahol, hogy eső esetén adnak vissza pénzt, ha nem mész el? Más kérdés, ha elmarad az egész. Akkor nyilván visszaváltják. Ettől függetlenül persze nem kizárt, hogy visszakapod a jegy árát, de én nem számítanék rá teljes bizonyossággal. Telefonon vagy személyesen lépj kapcsolatba velük, vagy azokkal, akiktől vetted a jegyet.
2017. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Miért kapnád vissza?

2017. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért azt ellenőrizd, hogy biztos nem fedett-e a helyszín, annak ellenére, hogy szabadtéri - mert van ilyenre is példa.


De ha te nem akarsz elmenni, mert esik, miközben megtartják, akkor nem tudod visszaigényelni a pénzedet. Megpróbálhatod eladni még.

2017. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!