Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meghalt Chester Bennington....

Meghalt Chester Bennington. Szerettétek a zenéjét?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 20:50
1 2
 11/15 Trevor. ***** válasza:
A régi számokat (Numb, In the End, New Divide, From the Inside) nagyon szerettem, újakat nem nagyon ismerem, mert a műfajváltás miatt már nem is tetszik.
2017. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

A Hybrid Theoryt meg a Meteorát nagyon szerettem, ha jól emlékszem, a Don't Stay volt a legelső szám életemben, ami úgy tényleg igazán tetszett. Előtte nem is nagyon hallgattam zenét, úgyhogy a Linkin Parknak köszönhetem, hogy kialakult a mostani ízlésem.

Szomorú, hogy ez történt Chesterrel.

2017. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy rajongó. Pár számát szeretem.
2017. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én is a régieket ismertem jobban es azokat ugy altalanossagban szerettem.Különleges hangja volt.Aztan ahogy ok ugy en is mufajt valtottam :) Persze nem miattuk.. Sajnalom,hogy igy dontott h veget vet eletenek.
2017. júl. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna ezt tennie :(
2017. júl. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!