Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A drogok miatt lett öngyilkos...

A drogok miatt lett öngyilkos a Linkin Park énekes Chester Bennington?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy ennyire kiborította a barátja halála. Felesége volt, gyerekei, még ha össze veszik a családjával az ember akkor sem tesz ilyet. Szerintem a drogok hatása alatt jutott el odáig, hogy hiányzik neki a barátja, ha most élne Chris Cornell akkor valami más lett volna az "ürügy". Szerintetek is így van?

2017. júl. 22. 13:37
 1/8 anonim válasza:
5%
tetko, piercing, fultagito, kemenyet akarta jatszani de puhany volt, feladta
2017. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a tegnapi nap erről szólt. Most már abba kellene hagyni. Az ember meg nyugodjon békében.
2017. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Voltak olyan pletykák hogy gyengéd szálak kötötték Chris Cornellhez. Akkor talán értjük hogy miért a születésnapján lógatta fel magát.
2017. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez most elkepeszto hosszu lesz, de azert leirom.

Engem borzasztoan lesujtott a halala, tegnap is zokogtam meg miatta, es sztem fogok meg. Miattuk szerettem meg a zenet, sose gdoltam vna, h lehet ilyen. Talan azert is vt meg inkabb fajdalmas, mert ott vtam a Volton 15 meterre tole. A Crawling eneklese kozben egyszer nem birtam tovabb, elcsuklott a hangom, es vmi borzaszto rossz erzesem tamadt. Chester halala elott ket nappal LP szamokat hallgattam, regieket, es ujakat. Aztan egyszer megint vmi rossz erzes keritett a hatalmaba, olvasgattam Cornellrol, aztan atfutott az agyamon, h csak Chester ne tegyen ilyet..

Oszinten azt hiszem, hogy rokonlelek volt o nekem, megereztem ezt a dolgot, mert rokonleleknek ereztem.

Az oszintet megvallva, sztem o ezt mar regota tervezhette, Cornell halala meg megadta az utolso dofest. Ha meghallgatjatok a szamaitokat, a regiek es az ujak kozott is feltunoen sok, eleg komoly depressziora utalo jelek vannak, fokent amiket o irt. Es ezt azert is tudom, mert en is hajlamos vagyok a depressziora, gyogyszert is kell szednem ra. Legyen szo a Hybrid Theory-rol, a Meteorarol, vagy barmelyik lemezukrol, szinte erezni azt, mely szamokat irhatta Chester. Gyerekkoraban szexualisan bantalmaztak, a szulei elvaltak, es valoszinuleg elegge mostohan banhattak vele. Sajnos a depresszio fiatal korban olyan, mint az ivas. Ezt tapasztalatbol mondom. Azert, mert hiaba gyogyulsz ki belole, csak egyszer kell ujbol megtortennie, ujra a lejton vagy. Ennek a kettonek a komboja pedig egesz eletedre ranyomja a belyeget. Lehet hogy le tudsz elni megis egy normalis eletet, de ha gyerekkent depresszios voltal, akkor egy negativ dolog megtortenese felnott korban visszahelyez a lelkiallapot legmelyebb bugyraiba. Ugyanugy veszelyes dolog. Na most Chester emellett meg drogozott is idonkent. Ugy elhette le elete jelentos reszet,hogy ingadozo lelkiallapota volt.

O ezt mar sajnos regebb ota tervezhette. Cornell halalakor pedig sztem vegleg kituzte azt a datumot, mikor meg akarta tenni.

Es meg az is hozzatartozik, hogy (erre barki marmit mond, akkor is igy van) a Linkin Park egy korszakot hatarozott meg. Ok visszahoztak a rockot a ketezres evekbe. Ha nem lett vna az LP, akkor egesz biztos, hogy nem is lettek vna, de semmikepp se lehettek vna olyan nepszeruek azok a bandak, akik a 2000 utan alkottak. Talan meg a punk bandakra is igaz ez. De a numetalra meg kivaltkepp. Szinte biztos, hogy nem tett vna olyan nepszerusegre szert a Limp Bizkit, a SOAD, de meg lehet a Korn se. A LP hatarozta meg a zene fogalmat legalabb 4-5 evig, es a Minutes to Midnight-tal is volt egy visszateresuk. Abban a tiz evben ok vtak a legmeghatarozottabbak. Aztan igaz, hogy csak a regi hardcore fanok maradtak ugy az egyuttessel, en se kovettem oket ugy olyan 3-4 eve. Persze neha jol esett meghallgatni a regebbi szamaikat, de az ujakkal szinte nem is torodtem, a Volt miatt volt nalam egy ujabb "feltamadas". Ennek ellenere eletem legmeghatarozobb resze volt a Linkin Park.

Nos ezeknek a dolgoknak a hatasara is hiszem azt, hogy Chesternek is elege lett az allando fellepesekbol, abbol h egy amolyan show business "arucikke", h a fikazokkal allandoan vitatkoznia kellett. Sokan meg a halalakor sem tanusitanak semmi egyutterzest. Elege lett az irigy, es rosszakaro emberekbol, akik szinte csak azert utaltak, mert a Linkin Park ugyanugy hatarozta meg a zenet mint a Beatles a 60-70-es, Michael Jackson a 80-as, vagy mdjuk Depeche Mode a 90-es eveket. Egy amugy is ingadozo lelkiallapottal elo ember elfogyott csaknem husz ev utan. Es meg legalabb ugyanennyi ideig el kellett volna viselnie ezt a terhet. Es aztan meg ott van az is, hogy o is egy ugyanolyan zseni vt, mint mdjuk Van Gogh a festeszetben, de barkit bedobhatnek a zeneszek kozul is. Es a zsenik mindig hamar halnak. Talan azert is, mert olyan kepessegeket kapnak az elettol, ami miatt hamarabb letelik nekik a foldi elet, hamarabb el kell menniuk a tulvilagra. A drogok kozrejatszhattak, de azokrol mar reg leszokott, ha kozrejatszottak, akkor is csak az az eletenek egy regebbi reszet tudtak csak befolyasolni. A helyszinen sem talaltak drogot, es azt se irtak, hogy a vereben lett volna. Azert faj az o halala nagyon, mert tenyleg o volt az egyik legnagyobb hosom, az egyik leginspiralobb szemely az eletemben. Es o tavozott most tolunk. De ha magamba nezek, sajnos meg tudom erteni amit tett. En nem keszulok ilyesmire, de ha ""eljon az en idom"", talan a Leave Out All The Rest-tel szeretnem ha bucsuzhatnek, es oszinten remelem, hogy a lelek, fent is hallgathat olyan zenet amit akar, es talan talalkozhat azokkal a szemelyekkel, akik fontosak voltak az elete soran.

Isten nyugosztaljon Chester Bennington.

2017. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
Lényegében lekoppintották a Limp Bizkit stílusát, de volt pár jó nótájuk és nagyon sajnálom a fickót. Cornell halála valószínűleg elég nagy szerepet játszott a dologban.
2017. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lekoppintottak volna? Hat ezzel most vitatkozni fogok. A limp bizkit lehet elobb volt mint az LP, de jelentos kulonbsegek vannak. Utobbinak ha nem is volt allando, de sikerult megtalalni egy sajat stilust, ami igencsak sokszinu volt, de a tizeneves gyerekektol kezdve a tobbgyerekes szulokig mindenhonnan van sajat rajongotabora. Peldanak okaert Chester halalakor edesanyam hivott fel engem zokogva, aki ugyan nagyon fiatalon szult, de akkor is mar lassan otven eves.

A kovetkezo az, hogy ha feltennem neki kicsoda Durst, azt se tudna ki az. Pedig nagyon szereti a rockot. A limp bizkit talan ismeros lenne neki, de mdjuk szamot meg igy se tudna toluk emliteni. Hozzateszem en se, egyedul a behind blue eyes amit ismerek, es azt se a vokal miatt, hanem annak idejen toltak a radioban.. A Linkin Parknak hany slagere volt? Felsorolni se fogom, mert mindenki tudja. Tobb szazmillios megtekinteseik vannak a youtuben, es amig Chaz volt, minden alkalommal telthaz elott jatszottak. Mikor itt volt par eve a LB a Budapest Parkban, inkabb tartottak az ottlevok is kinosnak a fellepesuket, de talan az a par szaz ember jol erezte magat aki kiment.

A kovetkezo az lenne, hogy jelentos tehetseg es kepessegbeli kulonbsegek vannak a ket eloado kozott Chazy javara. Neki nem volt konnyu dolga, mert tenor hanggal kellett torkaszakadtabol uvoltoznie, es a valaha volt legjobb screameket produkalta. Emellett pedig igazi balladakat tudott enekelni, ugy, hogy az ember tenyleg meg tud hatodni kozben. En sosem ismertem olyat aki hasonloan tudna, de ha van is, az se hinnem, tudja ugy, ahogy Chaz tette. Egy valamivel lehet talan oket vadolni, hogy ellagyultak, es en is szivesen hallgatnek uj one step closereket, vagy don't stayeket, de minek alkossanak olyan muveket, melyeket mar nem elveznek igazan, es "kinottek" belole.

A Linkin Park egy igazi legenda lett a zenetortenelemben, egy stilust tettek vilaghiruve, egy generaciot hataroztak meg, es olyan zenet jatszanak/jatszottak, amiknek a szoveget mindenki ismeri..

2017. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem a drogok miatt. Depressziós volt. Gyerekkorában évekig volt szexuális abúzus áldozata. Ezen soha nem tudta magát túltenni. Aki valaha hallgatott már Linkin Park számokat, annak fel kellett volna, hogy tűnjön, hogy gyakrolatilag 20 éve írnak és énekelnek lelki fájdalomról, önsebzésről, gyilkossági szándékokról, halálról, stb. Egyik daluk sem vidám szerelmes nyáladzás... Csoda hogy csak mostanra jutott el odáig szegény, hogy véget vessen az életének. A dalaikat visszahallgatva már vagy 20 éve esedékes volt a dolog... :(
2017. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a slágerek száma határozza meg egy zenekar színvonalát. A Linkin Parkot és a Limp Bizkitet is szeretem.
2017. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!