Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghalt a Linkin Park énekese?

Meghalt a Linkin Park énekese?

Figyelt kérdés

Nem tudom elhinni ezt a szörnyű hírt hogy meghalt Chester Bennington..De úgy tűnik igaz.

A Linkin Park zenéi sokat segítettek nekem amikor depressziós voltam.Megtanultam nem feladni a dolgokat..

Én nem értem miért lett öngyilkos a Linkin Park énekese?

Sikeres volt.Ott hagyott mindent.



2017. júl. 21. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Sajnos igaz a hír. Meghalt. Mike Shinoda is megerősítette, hogy igaz. Állítólag drog és alkoholfüggő volt az utóbbi években és lelki problémái is voltak. Ezért lett öngyilkos. Már ha az lett.
2017. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos igaz a hír...😭😭😭
2017. júl. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudtam elhinni. De sajnos igaz. Én is nagyon szeretem a Linkin Parkot

Lehet ìgy már jobb neki.

Nyugodj békében Chester Bennington!

2017. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
Igaz, Mike Shinoda is megerősítette.
2017. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szerettem a régi számokat tőlük.Régen mindig bántottak stb és amikor Linkin Parkot hallgattam sokkal jobb volt.Ahányszor vagdosni akartam magam mindig meghallgattam pár zenét tőlük.

Az új számok nem tetszenek..

Akkor ezek szerint vége van a Linkin Parknak örökre? 😔

2017. júl. 21. 02:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz.

Azonban ami a legfontosabb, hogy meghalt egy ember, akinek családja, barátai voltak. A többi bandatag majd kitalálja, hogy folytatják-e néklüle, de jelenleg remélem Chester szeretteinek lesz nyugta feldolgozni a halálát.

2017. júl. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!