Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Linkin Park fanokhoz/kedvelőkh...

Linkin Park fanokhoz/kedvelőkhöz intézném kérdésemet: Hogy fogadtátok Chester halálhírét?

Figyelt kérdés

Én belül kicsit meghaltam... tegnap este tudtam meg, sokkolt. Éjjel alig aludtam, nem bírtam felfogni.

Ma melóban csak őt hallgattam, alig bírtam ki bőgés nélkül. Nekem Ő/Ők egy hatalmas mérföldkő az életemben. Átsegítettek egy alkoholista apán, csóró családon, kiközösítésen, aztán az apám elvesztésén....A mai napig a Linkin Parkot szedem elő ha valmin túl kell jutnom, bár az új dalaikat már nem szerettem túlságosan.

Nem voltam ott a Volton, pedig Sopronban élek... és most rettenetesen bánt a tudat, hogy olyan lehetőséget b*sztam el ami soha nem tér már vissza. Siratom az embert magát, és siratom a bandát...

Mintha egy közeli barátomat veszítettem volna el...

Ne haragudjatok, le kellett írnom, ki akart jönni :(


2017. júl. 21. 20:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
56%
Szörnyű. Borzalmas. A Volton még együtt lógtunk most meg már egyedül lóg :,(
2017. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Remélem ott már semmi nem fáj neki ahová ment :(
2017. júl. 21. 20:50
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

Nem érzem magam fannak, mivel jómagam igazán csak az első két albumukat szeretem, de azok meg bent vannak a numetál alapművek közt nálam... szóval remélem nem túrtok ki.


Természetesen ettől függetlenül megérintett a halálhíre, és nem csak azért, mert sajnálom, hanem váratlanul ért. Talán azért, mert már nem igazán követtem a bandával kapcsolatos híreket, de nem gondoltam volna... nyugodjon békében.


A bandát mondjuk nem sajnálom... vagyis persze megértem, hogy a többi tagnak most nagyon rossz, hisz évekig együtt dolgoztak, de úgy, mint a szervezetet, az LP-t nem sajnálom, nem fog igazán szíven ütni, ha feloszlik(és valószínű, hogy ez lesz), mert a Hybrid Theory-n és a Meteorán kívül a többi albumuk úgysem jött be, szóval a zenéjük számomra irrelevánssá vált.


R.I.P. Chester Bennington. :(

2017. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam nagy rajongónak, de szeretem pár dalát és nagyon sajnálom a fickót. A gyerekeit viszont jobban. Kiváncsi lennék, hogy mi lesz a zenekarral. Ha feloszlik, a Hall Of Fame beiktatásukon akkor is kell majd énekelnie valakinek, de szerintem Chestert nehéz lenne méltón pótolni.
2017. júl. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Nem tartom magam fannak. Mint sokaknak, nekem is volt egy LP-s időszakom, meg mai napig meghallgattam néhány számukat... De nagyon meglepett és elszomorított Chester halála. Nem sírtam vagy ilyesmi, inkább csak lesúlytott hogy egy újabb nagyszerű előadót és embert vesztettünk el. Kissé bűntudatom is lett, ugyanis az utóbbi időben imádtam szidni ezt a bandát, mert most mondjuk ki, ez az új album elég szar lett.

Chester tragédiája igazából az, hogy ő egy beteg ember volt. Gyerekkorában sokat molesztálták, depresszióval küzdött, alkohol- és drogbroblémákban szenvedett. Hiába hinné azt az ember, hogy a pénz, a hírnév, amire sokan vágynak, ez boldoggá teszi az embert, pedig nem... Neki sokkal inkább segítségre lett volna szüksége, amit úgy látszik nem kapott meg.

Sokan mondják, hogy önzőség amit tett... Valahol meg is értem ezeket, hisz szerető feleséget és hat gyereket csak úgy itthagyni tényleg nem szép dolog. Őket jobban is sajnálom mint Chestert... Viszont nem tudhatjuk az az ember mit élt át akkor és ott, mi volt az utolsó csepp a pohárban, amitől annyira elborult, hogy már nem tudott normálisan gondolkodni és végül megtette. Vaószínűleg Chris Cornell halála is közrejátszott, amit képtelen volt feldolgozni, gondolom szándékosan időzítette az ő születésnapjára a saját halálát is.


Szóval, mint mondtam, már rég elmúlt a linkin parkos korszakom. De aznap este azért nosztalgiából előkerestem a Hybrid Theory-t, ami a 2000es évek egyik legnagyobb hatású albumának nevezhető...

RIP

2017. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
6-os, nem lehetsz valami jó matekból.
2017. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Én azon lepődtem meg, így magamba nézve, hogy a mostani lemezeiket már én sem hallgattam, nem követtem a híreket, mert én is az első két lemezt tartom etalonnak, és mégis olyan szinten megviselt ez a hír, hogy konkrétan gyászolok.

Ha meghallgatom például a Leave out all the rest-et, szabályszerű sírógörcs jön rám, tényleg mintha valami közeli barátom ment volna el. Ameddig emberek közt vagyok nem gáz, amint egyedül leszek és megint elkezd járni az agyam a témán, készen vagyok...

Kicsit dühös vagyok rá, kicsit hálás az elmúlt 13 évért (kb ennyi ideje ismerem a bandát), kicsit szomorú, kicsit még mindig nem fogtam fel.

Maga a banda feloszlása engem sem lepne meg túlságosan, sőt, szerintem ezt kellene tenniük.

2017. júl. 22. 10:30
 8/35 anonim ***** válasza:

Engem borzasztóan meglepett. Erre a zenére nőttem fel, bátyám éjjel nappal ezeket nyomta, néha még ma is. Nagyon hangosan. Hallgatok mast is, de nagy hatással volt a zenei ízlésemre az övé, egyfajta nosztalgiát hoznak elő. De kamaszkoromban is elővettem a linkin parkot. (Pl sum41-nal, green dayyel együtt) Nagy hatással volt rám, nehéz korszakokon segített át. Mivel soproni vagyok egyértelmű volt, hogy legalább csak aznap ellátogatok a voltra. (A koncert nem volt annyira jó, chester hangja nem a régi..) De nem volt csalódás se, igazából imádtam. A tömeg pontosan azt érezte mint én. Mert mindenkinek van/volt olyan korszaka amin a linkin park szerepet játszott.

A halálával kapcsolatban: utólag nézve a zenéiket, majd mindegyik egy segélykiàltàs. (Az új szàmokat persze én se szerettem.

2017. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Igen, a segélykiáltás mindegyikben ott van, aki hallgatta a dalait, figyelte a szövegeket ezzel mind tisztában van. Ezért sem értem, hol volt a családja? Hol voltak a barátai? Miért nem vették észre, hogy bajban van? Ki segített volna rajta, ha nem a hozzátartozói? :(
2017. júl. 22. 14:14
 10/35 anonim ***** válasza:
27%
A szövegek nagy részét nem is ő írta. Csak a szájába adták őket.
2017. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!