Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik volt a kedvenc számotok...

Melyik volt a kedvenc számotok a Linkin Parktól? Mit adott nektek az együttes és Chester Bennington?

Figyelt kérdés
A lesújtó hírt még mindig nem sikerült feldolgozni, hogy elment Chester Bennington. Gondolkoztam azon hogy melyik volt a kedvenc számom a Linkin Parktól, de nem tudnék egyet kiemelni, mindet szerettem. Nektek melyik volt a kedvencetek tőle? Miért az lett a kedvenc? Melyik számok segítettek a nehéz napokon?

2017. júl. 22. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

a Breaking The Habit a kedvenc számom tőlük, de amúgy mindegyik jó.

Nagyon szomorú, hogy meghalt Chester.

2017. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem régebben volt egy linkin parkos korszakom, amikor nagyon büszke voltam hogy a numb megvolt monofonikus csengőhang formájában. tök menő voltam vele :D Nekem az volt a kedvencem. de az összes többit is szerettem. az utóbbi időben ritkábban hallgattam, de néha-néha visszatérek és meghallgatom a régi számokat
2017. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Az összeset szerettem. Az összes album megvan mai napig a telefonomon.De ha engem kérdezel,akkor azért van pár amit egy fokkal jobban szerettem a többinél.

Ezek köze tartozik:

Numb

In The End

Burn It Down

Castle of Glass

One Step Closer

Crawling

Papercut

Invisible

Heavy

Battle Symphony

Breaking The Habit

Leave Out All The Rest

És most nagy kedvenc a Talking to Myself. Ez utóbbi pontosan aznap majd' egyidőben jelent meg(a klipje),mint amikor Chester úgy döntött,hogy nem jó neki itt.

Hogy mit adott nekem a Linkin Park? ERŐT. Nagybetűs erőt. Volt egy elég sötét időszak az életemben,akkor rájuk mindig számíthattam. Chester pontosan azt énekelte amit épp akkor éreztem,szinte egyek voltunk. Aztán elmúlt ez az időszak,és később évekkel ezután is úgy gondoltam rá/rájuk vissza,mint egy barátra,aki kihúzott a sz*rból. Hülyén hangzik,de esküszöm így éreztem,sőt érzem a mai napig.

Mérhetetlenül sajnálom,hogy ez történt vele. Csodáltam ezt az embert,nagyon helyén volt a szíve!

Soha nem fogom neki elfelejteni,amit értem tett tudtán kívül,de(ha) egyszer találkozok majd vele odafent el fogom neki mondani mennyire hálás vagyok neki!:)

2017. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. A Somewhere I belong, mert ez által ismertem meg őket a 2000-es évek elején (olyan 10 éves lehettem, imádtam) és a Bleed it out (ha felzendül a fülemben, amikor egy nehéz edzés alatt már a feladásnál tartok, tutira visszatölti az "akksim" 10-20%-kal:)

2. Nekem személy szerint nem adott sok extrát. A Meteora volt a kedvenc albumom, a regebbi számaikat nagyon birtam, de nem volt kedvenc. Nem őket vettem elő rossz napjaimon, bánatomban, erőgyűjtéshez stb.

3. Ettől függetlenül megrázott a hírt. Szimpatikus volt Chester, meg is néztem egy-két interjúját, bírtam, mint embert. A hangját is.

Maximálisan megértem, hogy a generációnk sok tagját sokkolta a hír, hiszen őket hallgatva nőttünk fel, nagyon sok kortársamnak ikonikus volt ő. Meg amúgy is, ilyenkor kicsit olyan, mintha mi is egy lépéssel közelebb kerülnénk a sírhoz.... :/

24/L

2017. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, hogy a Linkin Park sok ember segített át nehéz időszakokon, meg ilyenek, nekem ilyen fontosságú zenekar soha nem voltak, viszont szeretem jópár dalukat. A kedvencem tőlük a Nobody's Listening, mivel nagyon szeretem a hip-hop-ot, meg a törzsi beütésű dolgokat, az a szám meg konkrétan egy törzsi hangszerelésű hip-hop dal.
2017. júl. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanúgy segítettek át engem is egy nehéz időszakon mint a harmadik válaszolót. Én is úgy érzem hogy erőt adtak nekem. Gyenge voltam de amikor az ő zenéjüket hallgattam erősnek éreztem magam míg aztán tényleg megerősödtem. És én se tudtam erről soha megfeledkezni. A Hunting Party és a One More Light között pár évben nem nagyon hallgattam már őket de akkor sem felejtettem azt amit a zenéjükkel adtak. Ha a kedvenc számomat kérdezik rávágom hogy a Numb. Valahogy úgy érzem hogy ez a dal az enyém mintha nekem vagy rólam írták volna.
2017. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

1. A Line In The Sand mert kiváló dal.

2. Sok jó dalt.

3. Sajnálom őt de a családját és a barátait jobban.

2017. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Somewhere I belong,és a Faint.
2017. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Waiting For The End. Egy nyaralásból hazafelé hallgattam az albumot és ez a szám jött. Valahogy abban a percben nagyon megfogott. Főleg a szövege. Amióta pedig meghalt, szinte csak ezt hallgatom. Tudom, sok számában megírta a szenvedéseit, de ez valahogy nekem pont az öngyilkosságra utal.

"...All I want to do is trade is life for something new Holding on to what I haven't got..."

Ott voltam a VOLT koncerten. Mikor ezt a számot énekelte, olyan szinten libabőrös lettem, mint még soha egyetlen daltól sem. Elszomorít a gondolat, hogy talán soha többé nem fogom újra ezt érezni egy zeneszám hallgatása közben sem.

2017. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NopeXD válasza:
86%
Nekem a Numb. Mivel ez a szám és az egész banda segített át a papám halálán és az osztálytársaim cikizésén valamint jó pár viszonzatlan szerelmen. A numbot pont 13.-dik szülinapomon halottam elöszőr a rádióban. Azzonal rosszúl lettem amikor meghallotam mert félelmetesen ismerős volt. De hogy honnan azt még a mai napig nem tudomXD. 14.-dik szüli napomon kaptam meg a hírt hogy meg halt Chester. Hát a mai napig össze vagyok törve.
2017. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!