Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Lordi - The Riff magyar...

A Lordi - The Riff magyar dalszöveget le tudná írni valaki?

Figyelt kérdés

2017. júl. 30. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ma reggel találkoztam Halál úrral. Felajánlotta, hogy elvisz egy körre. Azt mondtam, úgy gondolom, nem állok még teljesen készen a veled való utazásra.


"Ne igyál bort, miközben vizet prédikálsz" mondta ezután az árnyföldek grófja. "Nem fáj, ha bekukucskálunk" elvigyorodott és megragadta a kezem.


Az ő Chevy furgonjának bőr ülésén ülte. A motor úgy ordított, mint egy patkányfalka egy serpenyőben sülve.


A fényszórók szikrákat hánytak és a kerekek lángoltak, ahogy forogtak. "Nos, jól van akkor" mondta és kinyitotta a csomagját.


[Refrén]

A kaszás gitározott. A csontos ujjai hidegek és merevek. A hangrobbanás megfagyasztotta a szívem, ahogy elnyomta a riffet. Ó igen, a riffet.

[Refrén vége]


Aztán vége volt dalának és megkért, hogy ne hazudjak. Egy kicsit kényelmetlenül éreztem magam, de mertem kritizálni. Azt mondtam neki, "Ember, a riff gyilkos, de többi csapnivaló". Csalódottság látszott az arcán, de azt mondta, "Ah, az oké".


Megkérdeztem, megmutatta-e az ördögnek, amit tud. "Írt ő slágereket, de az utóbbi időben nem."


[Refrén]

Szóval az ördög kiesett a pixisből és hozzá sem tud szagolni egy slágerhez. "Mert az a sok hip-hop szar elvette az eszét."


A kaszás gitározott. A csontos ujjai hidegek és merevek. A hangrobbanás megfagyasztotta a szívem, ahogy elnyomta a riffet. Ó igen, a riffet.

[Refrén vége]


Felébredtem és a furgon a feje tetején állt. A testem vérzik. Biztosan lehajtottunk az útról és ütköztünk és Halál alig tudott beszélni.


Azt mondta, "Ide hallgass, át kell venned a helyem. Hamarosan elhagyom hivatalom". Mondtam, "Sajnálom, haver, kissé elfoglalt vagyok. De mit mondok neked, átveszem a hangot". És az így szól: [Gitárszóló]


[Refrén]

A kaszás gitározott. A csontos ujjai hidegek és merevek. A hangrobbanás megfagyasztotta a szívem, ahogy elnyomta a riffet.


A kaszás gitározott. A csontos ujjai hidegek és merevek. A hangrobbanás megfagyasztotta a szívem, ahogy elnyomta a riffet.

áááúúú

Elnyomta a riffet.

áááúúúúúúúúú

Elnyomta a riffet.

ááú

Elnyomta a riffet.

Elnyomta a...

2017. aug. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*ültem
2017. aug. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. aug. 2. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!