Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ukulelét fogok venni. Koncert...

Ukulelét fogok venni. Koncert vagy szoprán ukulelét érdemes venni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 18:22
 1/3 anonim válasza:
Ha férfi vagy koncert, kicsit nagyobb, egy szopránnal küzdenél (nekem nincsenek vastag ujjaim, de a koncertnél kisebb..nos semmiképp) Még annyit, hogy ne vegyél szemetet...Ha van rá annyid minimum egy Ortega, 21 körül van már, nagyon jó, nekem is olyan van, drága gitárok mellett és nem csalódtam :) Mindenképp hangszerboltban és használható NINCS 14 alatt, az is....határeset....
2017. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szoprán hangja jobban bejön. Meg az az autentikus. Valóban kicsit nehezebb eleinte rajta, de most el kell dönteni hogy megakarsz-e tanulni vagy nem. Koncert meg a többi nekem valahogy nem az igazi.
2017. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, kicsi kezem van, és csak szoprán ukuleléim vannak. Volt már a kezemben nagyobb, még a koncert úgy-ahogy elment, de azt se szerettem annyira, mert nem állt kézre. A hangomhoz is a szoprán megy a legjobban. Szállítani is azt a legegyszerűbb, pl. repülőn is mehet tokkal együtt a kis bőröndbe ingyen, nem kell plusz 50 vagy hány eurót kifizetni a feladásért, mint mondjuk egy gitárnál vagy egy nagyobb ukulelénél.

De ez mind én vagyok. Meg kell nézni mindkét mérete a hangszerboltban, ki kell próbálni, és azután dönts, hogy melyik tetszik jobban.

Ja, és a szoprán hátránya még az, hogy szerintem koncertből sokkal nagyobb a választék árban és kinézetben is.

2017. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!