Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A digitális hőmérők mind...

A digitális hőmérők mind rosszak, megbízhatatlanok?

Figyelt kérdés
Folyton 36C alatti hőmérsékleteket mutat. 8OO-ért vettem.
2010. nov. 24. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi évek óta azt használunk,ha jó az elem benne akkor teljesen megbizható.

Könnyen lehet,hogy valóban 36 fok alatt van a testhőmérsékleted

2010. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elolvastad a használati utasítást? Mert nálunk is ez volt a gond, h sípolt pár perc után, és kivettük, jéé ez rossz érték. Majd elolvasva kiderült h a sípolás csak végbélben való mérésnél jelzi a mérés végét. Hónaljnál sípolástól függetlenül 8-10percig kell bent hagyni.
2010. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most vettem, zsírúj.
2010. nov. 24. 12:21
 4/6 A kérdező kommentje:
2. igen, tényleg ez a gond. Köszi.
2010. nov. 24. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt beleírva, hogy sípolás után még bent kell hagyni... pedig én mindent elolvasok.

De már megszoktam, hogy az enyém fél fokot téved, azzal annyival kevesebbet mutat sípoláskor. (összehasonlítottam a régi higanyossal)


De milyen hülyeség már... a felnőtt nem igazán méri végbélben, miért nem lehet olyat kapni, ami hónaljban sípol, max. vennék a gyereknek másikat?!

2010. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet olyat kapni,mert nekem már vagy 10 éve olyan van :D

Hónaljban sípol,nem kell semennyit levonni belőle és tovább bent tartani sem. Sőt én ilyenekről még nem is hallottam,hogy sipolás után még bent kell tartani,szerintem ez gyereklázmérő akkor ha főképp a végbeles lázmérésre van kitalálva.

2010. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!