Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha harcba küldenénk egymás...

Ha harcba küldenénk egymás ellen a legkeményebb rappereket és a legkeményebb metalosokat, akkor mi lenne a végeredmény?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy most nem a rajongókra gondolok, hanem magukra a zenészekre, azokból is a komoly, elismert, legendás előadókra.


Egy kis háttérinformáció: Ugyebár köztudott hogy mind a rap (legalábbis az eredeti, amerikai, fekete rap) mind pedig a keményebb metal műfajok (norvég black metal, death metal, esetleg az industrial metal) kultúrájában nagy szerepet játszik az erőszak, mindkét oldalon voltak durva események, a rap körzeteiben a bandás bűnözés, míg a metalosoknál inkább az ilyen rituális, gyakran önpusztító erőszak a jellemző. Ezen kívül az önpusztítás más formáit is előszeretettel alkalmazzák: a rapperek a füvet, a metalosok meg a hallucinogéneket, illetve alkoholt és cigit is nagyon sokan tolnak. A szóhasználatuk is magukért beszél. Egy más műfajban sincs közel annyi szexuális, vulgáris és erőszakos szó, kifejezés, károkodás mint ebben a kettőben. Ezt csak azért foglaltam össze, hogy lássuk, mindkét oldal nagyon kemény.


Szóval, ha kiegyenlített küzdelem lenne, mondjuk az 5 legnagyobb rapper menne az 5 legkeményebb metalegyüttes frontembere ellen, akkor ki kerülne ki győztesen? A rapperek vagy a metalosok?



2017. aug. 24. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a konkrét választástól függ.
2017. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

A rapperek,

Mer' kemények

je, madafaka


de lehet, hogy nem

2017. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy nagy hülyeség, már megbocsáss. A zenészek nem kommandósok, hogy egymásnak essenek. Amúgy meg egyénfüggő. Vannak kigyúrt rapperek/metálosok és vézna rapperek/metálosok is.
2017. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Hát ha a mostani csúcson lévő rapperek mind tizen-huszonéves kölykök zömében. Már annyi füvet elszívtak, hogy kettőt meg kettőt nem tudnak összeadni, totál le vannak tompulva agyilag, de fizikailag is.

Pedig most ők a kemények...

De amúgy megsúgom neked, hogy az utcán nem az számít, hogy mekkora a karod, vagy tudsz-e bokszolni, hanem az, hogy kinél van a stukker. Az USA-ban ezekben a feketék által lakott negyedekben az is megtörténhet, hogy az 5 éves gyereknél fegyver van, nemcsoda, hogy a zsaruk lelövik a fekete gyereket egy játék stukker miatt.

Egy 50 kilós vézna gyerek is kilyukaszt egy Glockkal egy 2 méteres majmot.

Amúgy ja, vannak kemény rapperek testileg. Például 50Cent. Ő ki van gyúrva meg bokszolt is. Meg túlélt 9 lövést...Ilyet nem sokan tudnak.


A metált annyira nem ismerem, mert engem a rap vonzott mindig is. De ahogy láttam van ott pár nagy állat. De van valami metálos...hallottam, hogy az ilyen náci vagy mi és fegyvereket tart otthon. Valami norvég faszi.

Van ott pár pszicho. A metál az crazy whiteboy shit.


De az nyer aki előbb szúr vagy lő. Itthon is, ha beléd kötnek, akkor megvillan a kés. Én már láttam embert a vérében fetrengeni, mert agyonszurkálták. Ha komoly a balhé, akkor mindkét stábnál előkerülnek a fegyverek. Nem fognak fairplayezni.

2017. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
@4: Vargra gondolsz? Ő tényleg brutál. De egyébként a metálosok meglehetősen békés emberek, az agressziót a zenén keresztül élik ki.
2017. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, Varg Vikernes. Ő valami gyilkosságban is benne volt talán. Homályosak az emlékeim, rég volt már metálos spanom.
2017. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Na ja, önvédelemből huszonháromszor leszúrta a főnökét és kollégáját. Most Franciaországban élő norvégként pampog a bevándorlók ellen...
2017. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat ezt nem lehet igy megmondani.

De sztem azok akik utcan notek fel es feketek. Gonsolok NWA wu tang clan stb na ezek kemenyek lehetnek es azert tudjuk hogy egy fekete nem gyenge xD

2017. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne harc, enne mindenki egy kis sütit, és mennének haza macskázni.
2017. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!