Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcserénél létezik olyan...

Ablakcserénél létezik olyan hogy két egyszárnyút raknak egymás mellé, hogy kétszárnyú legyen a végeredmény?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert ami nekem van ablak, az egyik a kisszobában, folyton azt a visszajelzést kapja hogy "nincs ilyen szabványméret" - kétszárnyúban, csak egyszárnyú ablakként van.


Értem én hogy kijönnek felmérni a terepet, de ugye ilyenkor több árajánlatot kérek és túlnyomó részben ez alapján döntök.


2015. febr. 22. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég idiótán nézne ki,szerintem be sem építenék ebben a formában.
2015. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem létezik. Kb ez az, mintha két motorkerékpárt akarnál egymás mellé tenni, hogy autó legyen a végeredmény.
2015. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen létezik, és nem is ritka. A kérdés az, hogy a Te esetedben megoldható-e. Ez attól függ, hogy mekkora az ablaknyílásod. Ha nincs kb. 140-150 cm széles, akkor nem sok értelme van kétszárnyúként legyártani, pláne nem két egyszárnyúként összesorolva, mivel a tok és a szárnyprofil anyagvastagsága miatt az ablakod teljes szélességének a fele lenne csak üvegfelület, a többi szerkezeti rész.

De ha kérsz helyszíni felmérést és árajánlatot, szinte minden valamit is magára adó cég ezt elvégzi Neked ingyen, és elmondja a lehetőségeket.

2015. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!