Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lesz a Linkin parkkal...

Mi lesz a Linkin parkkal Chester Bennington nélkül?

Figyelt kérdés

#Linkin Park #chesterbennington
2017. aug. 20. 20:40
 1/9 meszike91 ***** válasza:
100%
Nem tudni. De szerintem a rajongók se örülnének ha új énekessel folytatnák linkin park néven.
2017. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A rajongók semminek sem örülnek, úgyhogy nyugodtan le lehet szarni őket.

Ha a szokásos hangzásvilágot hozzák, akkor "ismétlik önmagukat", ha újítanak, akkor "ez már nem az igazi zenekar", ha kicsit emészthetőbb zenét játszanak, akkor "eladták magukat", ha jobban odateszik a technikásságot, akkor az "önérdekű bohóckodás".

Az emberek g#ci primitívek egytől egyig és soha nem jó nekik semmi, úgyhogy ha valakivel, akkor velük nem szabad foglalkozni.

2017. aug. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
83%

#2


Állj, állj, állj! Azért ez így nem teljesen igaz. Tény, hogy sok ember így áll a bandához, de azokat ne nevezzük már rajongóknak. Olyan rajongók vannak, akik régóta követik a bandát, és az újabb album mégse nyerte el a tetszésüket, de normális véleményt tudtak alkotni, ennyi még szerintem simán belefér. Én személy szerint imádtam a banda minden munkáját. Volt bennük valami, ami nagyon elnyerte a tetszésemet. De, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem simán benne van, hogy folytatják, de más néven.

2017. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

#2

Ennyire azért nem rossz a helyzet.

2017. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=x7Olb7yTgA0


Ez a zene így utólag eléggé creepy... Szerintetek már régóta tervezte,hogy öngyilkos lesz? És a körülötte lévők,hogy nem vehették észre rajta?

2017. aug. 21. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
A kettesnek baromira igaza van!
2017. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai nyilazkozatuk szerint folytatják a zenélést új énekes nélkül.
2017. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Újabb fejlemények annyit írnak, hogy lesz egy tiszteletkoncert hamarosan és folytatni fogják a zenélést. Hogy ez miben fog megnyilvánulni azt nem tudni. Várható volt végül is és pozitív is.


A fika nem tudom miért ekkora, igaz, hogy két albumuk kicsit nyálas pop lett, de a Living Things, a Hunting Party, a Minutes to Midnight megőrizte elég jól a rekedt hangú, kiabálós rock stílust, ha nem is teljesen úgy, mint az első kettő. A másik két album meg azért lett ilyen, mert ők se 20 éves lázongó, erőtől duzzadó fiatalok már, hanem 40 éves, lenyugodott, családi emberek, problémákkal. A zenei irányzaton is jól kivehető. Akinek nem tetszik az nem hallgatja, ott van 5 másik album amit hallgathat tőlük, meg még a korai Xero, Hybrid Theory demok, EP-k is amik együtt kitesznek egy hatodik lemezt simán. Melyik banda az aki ennél többet kiadott és mindegyik egyformán tetszik is? Mert nem sokat fog tudni itt senki felsorolni... Akkor ennyi erővel mindenki szar, aki nem 20 albumot tol ki csont ugyanolyan stílusban?



Én arra leszek majd kíváncsi ha lesz Megasztár meg ilyen szarok, akár itthon, akár külföldön, hányan fognak majd elkornyikálni Linkin Parktól számokat, a siker reményében...

2017. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lett volna jó ha csupa egyforma albumot adnak ki.
2017. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!