Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki szokott otthon saját...

Valaki szokott otthon saját számot elkészíteni?

Figyelt kérdés
Leginkább én Metál számokat szoktam gyártani de valamiért a masterelés,mixelés nem megy..mármint nem tudom úgy a számot "életre kelteni" hogy úgy halljam vissza mint egy studióban felvett számot..igen tudom jöhettek azzal hogy hát az studió persze tudom én is..de érzem hiányolom azt az effektet/ellemet,beállítást vagy akármit ami miatt nem kel életre a zene azaz hallani hogy "amatőr" felvétel..nem tudom mennyire lehet érteni ezt de aki ért a számok mastereléséhez az kérem szépen írjon szeretnék tőle tanácsot kérni el is küldeném neki amit csináltam és ő is fogja hallani azt a hiányt amit én sem tudok sajnos megnevezni...

2017. szept. 1. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló! Én is csináltam anno jó pár saját metál számot. Otthon egymagad nagyon nehéz ezeket létrehozni úgy, hogy jól szóljanak. Nagyon aprólékos, türelmet igénylő, kemény meló. Figyu, itt meg tudsz hallgatni néhány saját számomat, nem reklámozásként, hanem viszonyításképp:

https://www.youtube.com/channel/UCg785L_ECgqNlqagIuHgCYg

Ezek sem tökéletesek, rengeteg meló volt velük, de meg vagyok velük elégedve. Viszont nem otthon vettem fel őket, ez tény. Azóta eltelt már kb 2 év, így nem tudom, mire fogok emlékezni, mire nem, de ha gondolod, írj rám privátba, hátha tudok neked segíteni. ;)

2017. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!