Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek késő elkezdeni...

Szerintetek késő elkezdeni gitározni 16 évesen?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Sose késő!!

Én gitárt tanítok kezdőknek és képzeld van 31 éves tanítványom is,picit fura mert én 17 vagyok :D

2017. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Miért is lenne késő?

2017. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose késő. 14 évesen kezdtem. Most 30 felett sem vagyok még ugyan Satriani, de nem bántam meg. Nagyon sok szép élménnyel gazdagodtam a zenének, zenekarozásnak köszönhetően. Meg persze van nem kevés rossz élmény is, de az mellékes. :)
2017. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan dolog, mint pl a balett, amit 5 évesen kell elkezdeni.
2017. szept. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen kezdtem. Most vagyok 30.

Nagyon sok lehúzást meg kritikát kaptam anno (ex)haveroktól meg a szülőktől, hogy "ez egy baromság", "neked már késő ehhez", "nincs ilyen tehetséged" stb...

Semmi támogatást nem kaptam. Saját első keresetemből vettem a gityót. Nem bántam meg!

Nem volt semmi hobbim, amit szeretek, úgyhogy belevágtam.

Megismertem sok zenész embert és tagja lettem 3 évvel később egy hobbi rock zenekarnak is. Lenyomtunk kb. 10 koncertet ilyen vidéki művházakban meg szüreti fesztiválokon. Sok élményt megélhettem a színpadon (baromi jó ott lenni) és 1x "Bajnok" is eljött egyik koncertünkre a P-Mobilból. :)

Szóval hajrá, ki tudja... Lehet te is megélhetsz majd hasonlókat. :)

2017. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!