Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik trombitát érdemes...

Melyik trombitát érdemes megvenni e kettő közül?

Figyelt kérdés

Bach TR 305SBP

vagy

Yamaha YTR 4335GII


Hangzás tekintetében miben más egy Bach trombita hangja mint egy Yamaháé? Melyik márkának mi a jellemzője?? Az arany és az ezüst kivitelű trombita hangja között mi a különbség?


2017. szept. 26. 19:59
 1/1 anonim válasza:
Egyértelműen a Bach. A Bach hangszerek alapból nyíltabban szólnak, mint a Yamaha. Yamahát a kezdők szokták nálunk kapni, és kb nyolcadikos korukban kapnak bachot (ha zenei pályára mennek, és vannak olyan szinten). És csak a kiváltságosak kaphatják. Az ezüst trombita azoknak jó, akik szeretik az éles hangzást. DE! Azt tudni kell, hogy az ezüstön sokkal nehezebb játszani, mint egy aranyon (réz). A Yamahát a Japánok gyártják, és azt kell tudni, hogy ebben nem igazán jók. Viszont a Bachot Németek. Ők pedig nagyon jók, mivel ők csak erre vannak ráállva. A Yamaha pedig gyárt ugye motort, szintetizátort... Szóval, ha saját hangszert szeretnél, akkor a Yamahát nem nagyon ajánlanám. Nem akarom én lejáratni a márkát, de játszottam már Bachon, és ezerszer könnyebb volt, mint a Yamahán. És a hangja is sokkal szebb. Mindenképpen Bachot! Remélem, segítettem, és bocsánat a hosszú szövegért! És remélem nem lett zavaros. Ha bármi kérdés van, írhatsz privátot!
2017. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!