Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valami olcsó, USB-s MIDI...

Valami olcsó, USB-s MIDI billentyűzetet tuđ valaki ajánlani?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kipakolni a régi gépemről a dolgokat... és megtaláltam pár régi zenei szoftvert.

Eszembe jutott, milyen jó lenne elkezdeni újra zenélni... akár csak az elején annyi, hogy kiteszek az asztalra egy kicsi MIDI zongorabillentyűt, s hogyha ép nincsen fontos dolgom, unatkozom, feljátszok pár skniccet... aztán hátha pár próbálkozásból lesz 1-2 jó, amivel komolyabban el kezdhetek foglalkozni. :)

Már elég régen abbahagytam a zenélést... sajnos. :/ Pedig egy időben tök jól ment.

Volt egy szintetizátorom is, ami jó lenne MIDI billentyűzetnek... de sajnos már az elektronikája sem jó, praktikusan 6 éve már, hogy rossz. Bár a komolyabb zenélést már az előtt abbahagytam, hogy a szintim is elromlott volna.


Bár nem állok anyagilag a topon, túlórákból van egy pár tízezres megtakarításom. Ha tudnék találni valami olcsó, Magyarországon kapható MIDI zongorabillentyűt, egész feldobná a napjaimat.

Igazából nem várok semmi extrát : nem kell semmilyen billentyűmechanikának lennie, valami olcsó sárga műanyag is megfelel a billentyűknek, akár még lehetnek kisebbek is, vagy hosszabbak, vagy ducibbak... vagy mittudomén miben másak... azért max. olyan mértékben, hogy lehessen rajtuk játszani.

Lényeg, hogy lógjon ki belőle egy kábel, vagy legyen rajta egy USB-B ajzat... mindegy, hogy melyik... és küldje be rendesen a MIDI jeleket. ÉS legyen cserébe jó olcsó! =D


Tud valaki ilyen MIDI zongorabillentyűt ajánlani (újra)kezdésnek?!

Előre is köszönöm!


2017. okt. 6. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!