Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Redragon billentyűzetet...

Redragon billentyűzetet használt már valaki?

Figyelt kérdés

Találtam egy feltűnően olcsó mechanikus billentyűzetet. 15000Ft, RGB és mechanikus. Más ehhez hasonló billentyűzetek 40000FT-nál kezdődnek, a neve Redragon Kala: [link]

Használt már valaki ilyet, vagy más Redragon billentyűzetet? Mi a véleményetek róluk?



2016. nov. 13. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A szokásos kínai szutyok, viszont Outemu kapcsolók vannak benne, ami az egyik legjobb Cherry MX klón. De eddig még az összes klónnal úgy jártam, hogy egy-két hónapig még oké, aztán elkezdenek vacakolni, akadnak, dupláznak, stb. Egyik sincs közelében sem a Cherry kapcsolók megbízhatóságának és élettartamának.

Azért ebben a fórumban is tedd fel a kérdést- ha valaki, akkor ők értenek a mechanikus billentyűzetekhez:

[link]

2016. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Megkérdezem a fórumon is.
2016. nov. 13. 15:55
 3/4 Lockyhun válasza:
Hali szerintem nagyon jó én használom egy ideje előtte egy Tesoro volt... bátran ajánlom nagyon jól működik . A szokásos kínai szutykot Író emberkének azt ajánlom olyanról ne mondjon véleményt amit nem próbáld ki ....!!!!!!
2017. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Azóta már próbáltam a fenti típust, rettenetesek a kupakjai (igaz, azok a Tesoro-nál is vacakok). De 15 ezret még így is megér.
2017. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!