Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogyan ismerkedtetek meg a...

Ti hogyan ismerkedtetek meg a Sabatonnal?

Figyelt kérdés

Én úgy, hogy egy időben gyakran láttam a nevét különböző weboldalakon, valamint embereken. Meghallgattam tőlük egy számot, és nem tetszett. Nem értettem, mit esznek rajta. (Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy death, thrash,black, folk és viking metalos vagyok.)


Egyszer nagy unalmamban gondoltam, adok nekik még egy esélyt. A "Primo Victoria" című számukat hallgattam, és megtetszett. Azóta tetszik ez a banda.


Ti hogy ismerkedtetek meg a Sabatonnal?



2017. okt. 22. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom illik-e válaszolni erre a kérdésre úgy, hogy amúgy nem hallgatom a zenéjüket, mindenesetre egy haver mutatta őket először több éve, azóta az interneten rengetegszer futottam beléjük. Egy ideje dumálgatok Discord-on egy kanadai taggal, aki mindenféle metált linkel, ő is nagyon bírja őket.
2017. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Még középsuliban ajánlotta egy haver az egyik számukat. Szétnéztem neten, és levontam a következtetést... Mivel akkoriban elvakultan ragaszkodtam bizonyos elvekhez (fiatal voltam és bohó XD), csak azzal az egy dallal voltam úgy-ahogy kibékülve, amit a haver mutatott, amúgy mélységesen megvetettem a zenekart.

Aztán kicsit szelídültem, meg jól berágtam a hasonló elveket követő emberkék mentalitására, és amolyan "ellenségem ellensége"-jelleggel rákaptam a többi Sabaton-dalra. Azóta az egyik kedvenc bandám. :-D

Tetszik a hangzás, mert emészthető, de nem túl nyálas. A témaviláguk is tetszik -még, ha nem is értek egyet velük mindenben. A sárkányos-varázslós fantasytémáktól a falra tudnék mászni. :-D

2017. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Firaizmus egyik videójában egy email-ben írtak a zenéről,hogy mikor énekelte a csávó akkor mintha a “Démon szólt” volna belőle egy pillanatra. :D

Ez a zene volt az : Sabaton - Stalingrad.

Azóta ez az egyik kedvenc zeném.Szeretem meg minden,de nem a 1.kedvenc zenekarom,hanem kb. 10.

2018. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyjából a tizedik helyen van a banda a kedvenceim listáján.
2018. febr. 5. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:

# 3

Bocs, hogy kötekedek, de nem Firára gondoltál? A Firaizmus a csatornája, valamint az életfelfogása megnevezése, de a csóka Fira. :-D

2018. febr. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Bekövettek Instagramon, aztán utánanéztem, hogy kik is ők... és láttam, hogy 20 éve csinálják már, hogy történelmi eseményekről írnak dalokat, majd a számaikra rákeresést követően rájöttem, hogy tulajdonképpen nagyon különleges is a zenéjük :D
2018. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek, nekem egyik nap feldobta a Spotify, és így ismerkedtem meg vele :D Végighallgattam azt a számot (amúgy Army of the night volt a címe) és mivel az tetszett, ezért megpróbálkoztam a többi számukkal is. És rájuk függtem:D
2021. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Beszélek hülyeséget, Night Witches volt az. Véletlenül összekevertem a Powerwolf-al.
2021. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap este dobta fel a youtube egy best of compilation videójukat, mondom hallottam már róluk, meg a rock és a metal amúgy is közel áll hozzám, belehallgatok.

Hát, azóta nem tudok lejönni róluk, sajnálom hogy korábban nem hallgattam bele a munkásságukba, azt hiszem van egy új kedvenc együttesem. :D

2021. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!