Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Leírnátok részletesen hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal? Ki kezdeményezett hol történt mennyi előzménye volt (szemezések,mosolyok) és honnan jöttetek rá hogy bejöttök a másik félnek?

2017. okt. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Három kapcsolatom volt:

1.:Egyik barátnőmmel(lány barát) spontán találkoztam a busz állomáson és ott volt a barátnője.Mikor hazaértem kérdeztem barátnőmet,hogy ki ő aztán írta,hogy a lány akarja,hogy írjak rá.Írtam és megbeszéltünk egy találkozást ahol kezdeményezett a szájra egy puszit.

2.Baráti körrel jártam még régebben bulizni és ott ismerkedtem vele össze.Konkrétan nem tudom ki kezdeményezett,de azon az este volt az első csókunk.

3.Szintúgy barátnőm aki itt lakott ahol én,elhívta az osztálytársát magukhoz és hívott engem is.Aztán ráírtam a lányra beszéltünk és első kettesben töltött napon gondoltam bepróbálkozok a csókkal és hát sikerült,ez a lépcsőházunkban történt.

Ha segítettem ezzel valamit akkor örülök neki :)

2017. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Chat.hu :)
2017. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
az elso barátomat (jelenleg is egyutt vagyunk) kis korom óta ismertem, de nem voltunk barátok, 2 évvel folottem járt, néha találkoztunk suliban, koszontunk és ennyi volt. míg o alapiskolába járt, aztán az elvégzése után ment kozépiskolába 150 km-rel messzebb, addig én (mivel volt ilyen lehetoseg) 8 éves gimnáziumba mentem (az alapiskola 6.ik évét kezdtem a 8éves gimnáziumban, mint elsos) azután o nem birta az utazást, így fél év után visszajott. míg én 8 éves osztályba jártam, o a 4 évesbe jott vissza, egy suliba kerultunk, egy folyosón volt az osztályunk is. kovetkezo évben sítanfolyamra mentunk, mindketten akkor álltunk eloszor síléceken. o egész ido alatt egy végzos lánnyal volt, én pedig az egyik osztálytársával voltam, mivel o volt a "sítanárom". 3ik nap kb 15-20an voltunk egy szobán, nevettunk, hulyultunk, stb. o pedig mellém ult. fél órás mocorgás után az olembe fekuldt, majd újabb fél óra után megfogta a kezem. másnap már nemcsak a "sítanárommal" kettesben síeltunk, hanem rajtunk kívul voltak még 4en, koztuk a barátom is. aznap este (a szállásunkon volt billiárd) billiárdoztak az osztálytársaink, meg a "sítanáromék" :D így ott voltunk. majd egyszercsak odajott hozzám a barátom, megettunk egyutt egy jégkrémet, azután visszamentem a barátnoimmel a szobánkra. 3an voltunk ott, amikor bejott a szobába a "sítanárom" és leult az egyik barátnom mellé, a szoba másik végébe. ezen meglepodtem kicsit. nem azért mert arra számítottam, hogy egyutt leszunk, hanem ezért, mert ok nem is ismerték egymást. pár perc után bejott a szobába a barátom is. én az ágy kozepén fekudtem, a másik barátnom nekem ballra ult, így o az ágy jobb oldalára fekudt. nem igen vettem ot tudomásul (legalább is o ezt hitte, igazából úgy vert a szívem, hogy azt hittem szétrobban) és a barátnommel beszéltem. 5 perc után megfogta a kezem. erre persze hozzáfordultam, hogy mit akar, csakhogy túl kozel volt, amikor megfordultam, 1 cm távolság volt koztunk. ezen kicsit meglepodtem (hogy ilyen kozel jott hozzám) de elhúzódni tole nem volt idom, mert megcsókolt. ennek az vetett véget, hogy a barátnom, aki mellettem ult, csodálkozásában leesett az ágyról. késobb kiderult, hogy a "sítanárommal" "osszevesztek" tajtam :D azért nem ult mellém. elozmények voltak részemrol, és részérol is, de nem vettuk észre a másikat. mindig háttal volt, mikor néztem, vagy épp fordítva. és hogy jottunk rá, hogy bejovunk a másiknak? a giminkben 2 takarítóno volt, az egyik a nagymamám, így sok idot toltottem veluk. épp ugy mint a barátom, aki buszos révén mindig sokat várt, így o is ott ult a kabinban (persze egyszerre soha nem voltunk ott) mikor mamám nem volt ott, elmondtam a másik takarítónonek, hogy ki tetszik( csakis a barátom), és megígérte hogy nem mondja el. szintén elmondta neki a barátom, hogy ki tetszik neki (én) :D és neki is megígérte, hogy nem mondja el nekem, de mindkettonknek "hazudott" mert elmondta neki, hogy mit mondtam róla, és nekem is elmondta, mit mondott rólam. ez szeptember végén volt, sítanfolyam elott 4 hónappal. azóta 2 év telt el, és még mindig egyutt vagyunk
2017. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
utolsó vagyok... bocs a terjedelem miatt... azt hiszem, túlságosan elragadtattam magam... :D
2017. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat jöhetnek még.

#3 ez nagyon aranyos történet:D

2017. okt. 14. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Tinderen. Ő úgy volt vele, hogy haverja felregisztrálta őt ő meg hébe hóba aktívkodott. Én meg szintén egy haver sikerén felbátorodva regisztráltam. Tök jól elbeszélgettünk, bejelöltük egymást facebookon és találkoztunk is. Rövid időn belül kialakultak a belsős poénjaink/beceneveink. Első találkozásnál tudtam hogy járni akarok vele de ráhagytam a kezdeményezést mert elég félénk vagyok. :D azóta eltelt 2 hónap és minden király
2017. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!