Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan találom meg a (z)...

Hogyan találom meg a (z) (igazi) saját stílusom?

Figyelt kérdés

Elég meghatározó dolog az életemben a zene. És az a "problémám" hogy pl. szeretem az indie/alter rockot( https://www.youtube.com/watch?v=Y9YzPEu1TSw ) és a thrash metált ( https://www.youtube.com/watch?v=9d4ui9q7eDM ) is. Mikor fog kialakulni, hogy melyiket is szeretem igazán? Jelenleg inkább bandás pólókban és acélbetkósban járok, szóval meg se látszik rajtam hogy esetleg indie-t is hallgatok. Általában azt mondják hogy a metálos korszakomat majd kinövöm, ezzel nem igazán értek egyet. Van olyan aki azt mondta hogy olyan nem létezik hogy mindket műfajt szeretem.

15L



2017. okt. 25. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megragadni egy stílusnál. Én pl. a black metal mellett Davis Bowie-t is imádom, sőt pár Marina and the Diamonds és Scissor Sisters dalt is meghallgatok.
2017. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elírtam az isten nevét: David Bowie
2017. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező valamelyikhez egyértelműen besorolnod magad. Nem értem, ez miért okoz probklémát. Én is mindenfélét hallgatok, nekem is vegyes a stílusom, az ízlésem, hogy miket szeretek, milyen zenét érzek, tartok jónak, kellemesnek. Szóval ezért ne utáld magad. Ez amúgy se azt jelentené, hogy nem tartozol sehova, már ha ez okozna gondot, hanem hogy kicsit ide is, meg kicsit oda is tartozol. Az emberek nem "feketék", vagy "fehérek", hanem a legtöbb ember ilyen "szürke". Tehát vannak átmenetek is mindenféle szinten.
2017. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

"Hogyan találom meg a (z) (igazi) saját stílusom?"

majd kinövöd

2017. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja de várjunk csak, Kérdező, akkor neked ez a stílusod!!

Hát ilyen is , meg olyan is, megvan neked a stílusod, nem vagy te stílustalan!!:) (még vmeik előző komi is én vagyok)

2017. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor fog kialakulni, hogy melyiket is szeretem igazán?"

A kiforrott zenei ízlés nem azt jelenti, hogy minden általad hallott zenei stílus közül lesz egy, aminél leragadsz, hanem azt, hogy megszilárdul egy műfajokon túlmutató ízlés-alap benned. Hallgass minél többfajta zenét, és előbb-utóbb ki fog benned alakulni, hogy melyik műfaj miért is áll hozzád közel, és onnantól kezdve majd azt fogod keresni a zenében, nem pedig azt, hogy az papíron hova sorolható...

"Általában azt mondják hogy a metálos korszakomat majd kinövöm, ezzel nem igazán értek egyet."

Kétlem, hogy egy nap elveszted a metál iránti szereteted, ugyanakkor az se lepne meg, hogyha a bandás pólóktól meg az acélbetétestől legalább részben elszakadnál. 15 éves vagy, sokat fog még változni a személyiséget, ízléstől függetlenül is.

"Van olyan aki azt mondta hogy olyan nem létezik hogy mindket műfajt szeretem."

Ez baromság. Legtöbb zenebolond, akit ismerek, beleértve magamat jóval, szerteágazóbb ízléssel rendelkezik annál, mint két rockzenei alműfaj...

2017. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 renegate88 válasza:
24%
En ebbe nottem fel! De ha mar eleve keresed magad meg ez a jajj lazadok fiatal vagyok bolond vagyok meg jajj jajj akor szerintem akaszd fel magad!
2018. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!