Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy XXXTentacion visszavonul és nem akar több zenét csinálni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 27. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Ideje volt. Már így is túl sok szeméttel szennyezte a világot.
2017. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

"Elegem van abból, hogy mentálisan bántalmaznak" - mert a fizikai bántalmazás, amit ő egy csomó ember ellen intézett az egy nagyon jó dolog...

Nagy összegekben mernék amúgy fogadni, hogy csak publicitásért csinálja, és maxmimum egy éven belül folytatja a zenei karrierjét.

2017. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 X ok nélkül soha nem bántalmazott senkit, a barátnő megverős sztori meg ugye utólag kiderült, hogy kamu volt.
2017. okt. 27. 23:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. És remélem hogy kipiheni magát és visszatér. Engem nem érdekel ki milyennek tartja, lehet itt erőszakosnak meg stbnek lehordani. Rohadtul nem minden az amit pár cikkben leírnak róla és ezek alapján ti elítélitek őt. Nagyon jó hangja van, nagyon jó dalokat össze tud hozni. Szeretem, és reménykedem benne hogy nem adja fel. Bár valahol megértem őt is mert az igazság az hogy jó pár ember már a felénél feladta volna azt amit ő eddig kibírt. ❤️ Mindig szeretni fogom.
2017. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

En birom nagyon nagy arc xd

Hat mindig lesznek utaloi, de ellenben rajongoi is. Ezert Szerintem nem kellene feladnia. :/

2017. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

#2 Egyrészt mikor derült ki, hogy kamu? A legfrissebb hír, amit eddig tudok az ügyről az az, hogy a tárgyalás novemberre lett halasztva. Lemaradtam valamiről?

Másrészt egy korábbi kommentem egy részletét tudnám csak idézni:

- Többször is volt börtönben erőszakos bűncselekmények miatt

- [link] Itt arról beszél, hogy a börtönben megvert egy meleg csávót, csak azért, mert ránézett. Ha tudsz angolul, nézz amúgy még vele interjúkat, nagyon lejön belőlük, hogy nemszázas.

- https://www.youtube.com/watch?v=wQgt7Z8ipv0 Itt ököllel arconvág egy rajongót.

- [link] Ezt ő maga posztolta ki az internetre. Kegyetlenül ütlegel valakit, aki meg se próbál védekezni.

- [link] Még egy verekedős videó, amire nagyon büszke.

- [link] Ezt a képet pedig ő maga használta borítóképként az egyik dalához SoundCloud-on. Szerintem önmagáért beszél.


#4 "Engem nem érdekel ki milyennek tartja, lehet itt erőszakosnak meg stbnek lehordani"

Ezt úgy mondod, mintha az "erőszakos" jelző olyasvalami lenne amivel csak úgy minden ok nélkül le szoktak húzni embereket, akiket puszta ránézésre utálnak. Ez nem olyan, mint amikor híres nőket ler#bancoznak minden ok nélkül, ez a csávó vastagon megalapozta a reputációját (lásd: feljebb).

"Rohadtul nem minden az amit pár cikkben leírnak róla és ezek alapján ti elítélitek őt."

Elég szkeptikus vagyok a kulturális írott médiával szemben (meg a médiával szemben, úgy ámblokk), szóval megnyugodhatsz, nem egy klikkvadász botránycikkből kölcsönöztem a személyes véleményemet, hanem én magam alakítottam ki számos forrás alapján.


Elképesztő bakker, hogy hogy bírtok isteníteni egy ilyen alakot. Annyi végtelenül kedves, intelligens zenész van a hip-hop műfajban, megértem, hogy az ő zenéje a kedvencetek, de... ez nem egy jó ember.

2017. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Letojom. Eddig se érdekelt. Zenét meg eddig sem csinált maximum szemetet szóval csak jó hogy elhúz.
2017. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

#5 Hát... kicsit tényleg csalódtam X-ben ezek miatt, de még mindig hallgatni fogom. Újra, meg újra. Sokan tudják hogy düh kezelési problémai vannak, elég rég óta. Nem hinném hogy rossz ember lenne. Bár lehet hogy csak azért gondolom ezt, mert mostanában eléggé rá függtem a zenéire. Egyszerűen imádom a munkásságát. Nem nagyon neveztem még magam így de úgy érzem xxxtentacion fan lettem.

Na de... én mindig is egy olyan ember voltam aki mindenkiből a jót nézi ki.

Remélem X nem olyan mint mondják, és te se tudhatod milyen.

2017. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz ember, csak épp egy komoly mentális problémákkal küzdő elmebeteg. Vagy a fekáknál ez a viselkedés a kultúrájuk részét képezi?
2017. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Rasszista idiótaságokat ne keverj bele kérlek, így végképp nem fogják komolyan venni, hogy vannak józan okok szólnak a tag ellen.
2017. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!