Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csináljak hogy elengedjen...

Mit csináljak hogy elengedjen koncertre?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz egy metál koncert és nem engednek el a szüleim. 14/F

2017. nov. 4. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj felnőtt kísérőt szerezni. Gyerekként valóban nincs ott helyed, lehet be sem engednének.
2017. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez rohardtul nem a szórakozás / zene kategóriába tartozó kérdés.
2017. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mojjo ***** válasza:
14? Hát én laza vagyok, de én sem engednélek. És ahogy az egyes írja, valószínűleg be sem engednének egyedül, felnőtt kísérő nélkül, de még azzal is necces...
2017. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szórakozás joga a fiataloknak is jár. Milyen koncert lesz/
2017. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinézel 16-nak akkor biztosan beengednek, de egyébként a legtöbb helyen nem kérdeznek semmit. Ha meg nem vagy hülyegyerek, tudod hogy kell viselkedni, tudod hova szabad állni a közönségben és tudod hogyan bánj egy részeg emberrel akkor semmi bajod nem lesz. 14 évesen én már sok koncerten voltam egyedül, 15 évesen pedig már egy külföldi fesztiválra utaztam egyedül. Sosem lett semmi bajom. Szóval hajrá.
2017. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj el jövőre
2017. nov. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!