Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legszebb zene amit...

Melyik a legszebb zene amit valaha hallotatok?

Figyelt kérdés

Nekem ez:

[link]



2017. nov. 16. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Öreg vagyok már ahhoz, hogy csak egy legszebb zene legyen számomra... túl sok emlék és túl sok érzelem köt zenékhez...

De amik most így hirtelen eszembejutottak:

Lou Reed - perfect day, ez kamaszkoromban egy brutális drog okozta pszichózisból húzott ki, minthacsak egy óceánban fuldokoltam volna, és dobott egy mentőövet...


9 sound system - dreamspace -ez szólt mikor szerver elsőként öltük 25 hc-ben Lich Kinget


Israel Kamakawiwo'ole - over the rainbow, egy nagyon jó barátom 22 évesen hírtelen lebetegedett és mikor már tudta, megkért, hogy a temetésén ez mindenképpen szóljon, a bigott szülei nem engedték, mert nem oda való, úgyhogy otthagytam a temetést, kocsival beralliztam a gyásznéphez és full hangerőn letoltam, miközben a bigott nagybátyjával verekedtem, azóta sem áll velem szóba a család, mert "tiszteletlen" vagyok...


Metallica - masters of puppets, ehhez semmi sztorim nincs, egyszerűen imádom ezt a számot.


Eleven hold - fák istenéhez

Hipercarma -felejtő, mert az őrület széléről hozott vissza mikor nagyon rossz paszban voltam.... persze némi marihuána is kellett hozzá.


A végére pedig Samuel Barber - adagio for strings, -csak mert most eszembejutott, hogy az milyen szép zene :)

2017. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sigur rós - Andvari


Szerintem az egesz gyonyoru, de az utolso 3 perc biztosan a zenetortenelem legszebb harom perce.


[link]

2017. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

NEkem a Rebecca musicalből a Bajban sosem gyenge a nő

Hogy ez-e a legszebb-e, azt most hirtelen nem tudom, de ha ilyen nő lennék, hááát, örülnék neki.

2017. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mojjo ***** válasza:
@4: Még szerencse, mert viccnek azért erős lett volna :D
2017. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!