Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gaz, hogy nincs semmilyen...

Gaz, hogy nincs semmilyen zenei stilusom?

Figyelt kérdés

21 eves , atlagos farmespolos lany vagyok.

Soha nem volt kedvenc eloadom , zeneszem, enekesem.

Mindig azt hallgatom, ami epp tetszik.

Szeretek/ szerettem mar a kovetkezoket: Adam Lambert, Macklemore, Eminem, Punnany Massif, Beyonce, Jajmes Young,Dua Lipa, The Weknd, Shakira,Imagine Dragons, Inna, Wellhello,Feeder, Ed Sheeran, Coldplay, Inna, 50 cent, Bob Marley, Hosok, kis grofo ... es felkapott dj-k. szoval tok vegyesen.

Es toluk se minden zene, csak ami epp megtetszik. Aztan van, hogy egy het mulva mar el is felejtem oket. Es hallgatok olyat, akinek epp megtetszik a hangja.

Nincs kedvenc zenem se. Egyedul a punk , rock es ilyen tipusu zeneket nem szeretem.

Sokszor kaptam mar, milyen stilustalan vagyok e teren, talaljam mar vegre, mi az ami teszik. Stb. Oszinten szolva rosszul esett, mert ez vagyok en. Nem fogok csak azert egy fele stilusu zenet hallgatni, hogy ne nezzenek valogatosnak

Ti mit gondoltok errol?:/



2017. nov. 20. 21:56
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
Buta dolog egy stílusnál leragadni. Nem a műfajtól függ, hogy jó-e a zene.
2017. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen illene ilyesmivel nem foglalkozni. A stílustalant inkább dicséretnek venném a helyedben, nekem legalábbis jobban esik, mikor nem tudnak hova tenni, mint mikor instant beskatulyáznak valahova, ahova tartozónak nem érzem magam. Az ízlésed meg inkább legyen változatos, minthogy olyan legyél, mint azok a formák, akik számára negyven évesen is max húsz rockzenekarban merül ki a zene, a művészet, az öltözködés és az életfilozófia...
2017. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem gáz, de 21 évesen még itt tartasz, hogy valami belső érzés, mint a zenei ízlés gáz tudna lenni? Na, ez a gáz:P

A zenei ízlése mindenkinek egyedi. Nem lehet belekötni, mert másnak a szemszögéből meg más a jó, más másokat hallgat.

2017. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nem kell egy stílust követni, én is hallgatok mindent... De amit hallgatsz azd szeresd, valóban éld meg azt a fantasztikus érzést amit a zene tud adni, ami sokszor olyan jó mint a szex vagy a drog.

Ez nagyon szubjektív és mindenkiből más váltja ki, lehet hogy nálad az említettek... De szerintem csak azért ezeket hallgatod, mert ezeket rakjád eléd, ezek a legmainstreamebb előadók ami nem feltétlenül baj, de azért az sosem árt ha zeneileg művelődsz kicsit.


Írtad, hogy nem szereted a rockot... Nos elfogadom, de a rock egy nagyon tág dolog... Úgyhogy ha gondolok írok pár számot majd amit én jóonak találok. Hátha tetszik.

2017. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, ez a mufaj semmilyen formaban nem mozgat meg, koszonom. :)

Es igen, tenyleg a nepszeruseguk miatt fognak meg, ha hallom pl radioban, megtetszik, hallgatom, utana nezek az eloado tobbi zenejenek is, ott is megtetszik par de ennyi.

Meg veletlen youtube kattingatasok es baratnok altal is akadtam kincsekre. :)

Igazabol csak erdekelt, masok mennyire tartjak ezt ,, bajnak,, mert igazabol en nem erzem annak, csak rosszul esett, hogy masok szerint konkretan furcsa vagyok, hogy nem ragadok le 1-2 stilusnal.

2017. nov. 21. 00:54
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Az egyáltalán nem gáz, hogy nincs egy konkrét műfaj, aminél leragadnál, inkább azt mondanám, hogy zenei téren egyáltalán nem vagy kiművelt. De ez azért nem baj, mert mint látom, neked a zene nem foglal el olyan jelentős részt az életedben. Nem vagy nagy zenehallgató, ínyenc, mert nem ilyen a beállítottságod. Ezzel semmi gond sincs, mindenki különbözik. :)
2017. nov. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként remélem a sokat emlegetett egy-két műfajnál való "leragadást" itt senki nem tette egyenlővé azzal, ha valakinek van egy alapvető irányultsága, mert nem egyenlő a két dolog.
2017. nov. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Csak a magam nevében tudok beszélni (második válaszadó), de nem, nekem nem állt szándékomban a kettőt megfeleltetni egymásnak. Szerintem is totál vannak árnyalatok a "leragadás", meg a viszonylag egyirányúbb orientáció között.
2017. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!