Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a biasotok (kedvencetek) a...

Ki a biasotok (kedvencetek) a BTS-ből? Van, akinek Jungkook a biasa ugyanúgy?

Figyelt kérdés
mit szerettek a biasotokban? egy kis köznépi kutatás :)

2017. dec. 6. 07:53
1 2 3
 11/29 laurta ***** válasza:
Látom, hogy itt feljebb Jungkookról volt szó, hogy nem értékelik.Igen elismerem nagyon cuki, viszont azt sem lehet elfelejteni, hogy mennyire tehetséges.És tényleg ha pár embert megkérdezik ki a biasa és miért akkor az indok az, hogy mert cuki.És ha tőlem megkérdezik én egy csomó dolgot tudnák mondani.
2017. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam Armynak, csak szeretem s kpopot meg a BTSt. De a biasom nekem is Jungkok. Remek hangja van, jól táncol. Azért különlegesc számomra, mert őt a kezdetektől felismertem, a többieket hónapokig kevertem.
2018. jan. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Jimin a biasom. Aranyos, kis tipikus shy fiú, de amikor előjön az úgymond merészebb éne, akkor sírba visz a vonzalmával xD Az egész lényét imádom, nem tudom megmondani pontosan miért, de hosszú is lenne.:) Mellesleg Jungkook és Jin a bias wreckereim. ^^"
2018. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
én imádom mindegyiket aszt csá'
2018. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja :D
2018. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
heh köszi xD
2018. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekem J-Hope a kedvencem és azért, mert szerintem hihetetlenül tehetséges táncos, kedvesnek tűnik, és emberileg is rendben van.
2018. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Nekem Taehyung egyszerűen imádom,hogy néha flegma de máskor meg ő a leggyerekesebb tag, meg imádom a kissé mélyebb hangját...természetesen a kinézetéért is oda vagyok:))
2018. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én Namjoont imádom! olyan okos... A dalai ZSENIÁLISAK! Egyszerűen annyira együtt tudok vele érezni amikor hallgatom a számait... Úgy érzem sok közös van bennünk , én igazából miatta szerettem meg a bts-t! Bár ez most furán hangzik 😂! Imádom hogy olyan béna 😅 Szerintem az oka amúgy hogy nagy keze van és nem tudja irányítani meg balszerencsés is szegénykém! 😅 A hangja is gyönyörű.. a reppjei menők .. A dalai nagyrészén sírok, és gondolkozok..(persze ami olyan hangvételű) úgy gondolom hogy ő egy lenyűgöző ember .. pár szóval olyanokat tud kifejezni... Annyira tisztelem 😦 Meg amikor cukiskodik akkor mindig zavarba jön 😵 annyira édes ... Ja és persze baromi helyes.... 😳
2018. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Most Tae lett a nagyon felkapott egyébként...

Amúgy nekem is Jungkook a Biasom, vagy Hobi... amúgy nem nagyon tudok dönteni... de az összes tagot imádom <3

2018. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!