Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a biasotok (kedvencetek) a...

Ki a biasotok (kedvencetek) a BTS-ből? Van, akinek Jungkook a biasa ugyanúgy?

Figyelt kérdés
mit szerettek a biasotokban? egy kis köznépi kutatás :)

2017. dec. 6. 07:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
V a biasom aztán Jimin és úgy tovább már a többiek egyszinten vannak,dehát röviden imádom őket egytől egyig:) olyan cuncimókusok és olyan jól néznek ki😂😂😂😂🤤😍😍
2018. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A BTS-ben mindenki biaswrecker >.< Ez van, ők az abszolút kedvenc bandám.

Egyébként Yoongi és Jimin.

Mindkettőjüknek is a stílusát kedvelem. Yoongi remek zenét csinál és a dalszövegei is nagyon kifejezőek. És sármos a mosolya. Jó a humora és egyszerre vigyáz a többi tagra, miközben akár megszidja őket. Szóval a pókerarc mögött meleg és érzékeny szív található. (Nem mintha mindig pókerarcot vágna) Egyébként meg laza és nyugodt személyiség, ezt szeretem benne a leginkább. És: SWAG :)


Jimin meg olyan, mint egy herceg. Egy kissé önérzetes és büszke herceg. Gyönyörűen táncol és énekel. Ráadásul szívdöglesztő tud lenni, főleg ha bereked kicsit a koncerten. Szerintem nem is kell ezt magyarázni. Ezenkívül odafigyel a többiekre, érzékeny és kedves, még ha fel is húzza magát néha. És nagyon gyorsan lereagálja a dolgokat.

2018. júl. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#20 nem Tae, még mindig Jungkook a legjobban nemzetközileg kedvelt srác,amolyan "international playboy" értitek 😂😏 pláne a 18-as Billboard óta meg a fake love-ban a legendás "hasmutatós" part óta :D

Tény, és lehet hogy tényleg így van hogy Jungkook Tae és Jimin a legfelkapottabb,a többiek kicsit háttérbe szorulnak,ami egyébként fogalmam nincs miért van,hisz mindegyik tehetséges, jó a hangja,profin táncolnak meg hasonlók

Szerintem a BTS az egyetlen banda, amelyikről bátran mondhatom hogy nincs benne csúnya tag^^

Persze ők is emberek,vannak hibáik,ők sem tökéletesek, már ha kinézetről van szó rajtuk is ugyanúgy vannak bőr problémák meg hasonlók,de szerintem ők még hibákkal is hibátlanok :')

Vissza térve

Mindegyik tagot egyaránt szeretem,nincs biasom:)

2018. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Persze, itt vagyok én is, Jungkook az én ULTIMATE BIASOM❤️💜 És #7 ez nem igaz!! Ha például megnézed egy youtube bts videó alatt a hozzászólásokat, látni fogos mennyi ARMY szereti Jungkookot és tiszteli, mert mindenben jó és mindenki tudja hogy az ének hangját mindenki imádja.
2019. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Előző vagyok bocsi elfelejtettem leírni mit szeretek benne😅 De egy szóval MINDENT. Gyönyörűen énekel, fantasztikusan rappel, a tánctudása elképesztő. Minden sportban jó, de komolyan, MINDENBEN. Rajzolni és festeni és elképesztő jól tud. Néha nem értem hogy valaki hogy lehet mindenben tehetséges. Ha valamit először próbál ki, sokkal jobban teljesít mint az emberek többsége benne, és hamar megtanulja azt. Imádom benne, ha valamit elked nem hagyja félbe, valamint hogy mindig mindent belead mindnbe, hogy nekünk örömet okozzon. Imádom azt a kis hülye fejét, hogy mindig megnevettet, és ha rá nézek csak mosolyogni tudok. De komolyan ilyen nagy crackhead-et (nem tudom magyarul hogy van😂) még nem láttam. Imádom hogy milyen kedves és udvarias, és hogy ennyire szereti a hyungjait☺️Nem tudok nem büszkén nézni rá amikor angolul beszél. Egyszerűen csak tisztelni tudom őt és a példaképemmé tenni, remélem másoknak is ilyen sok örömet hoz. (Persze azt is szeretem benne hogy egyszerre szuper jóképű, sexy de lehet egyszerűen gyönyörű és cuki is💜 De ne gondold hogy csak ezekért szeretem én nem olyan vagyok csak muszáj volt leírnom☺️)
2019. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Jinnnnnn WORLD WIDE handsome!!
febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ő az igazi VISUAL és a BTS fő látvány világa!

febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem Jin az elfogultságom annyira szépt iszta puha bőre van pont jó szeme ami nagyon kiemeli telt ajkát és az a tökéletes arc hát ez hihetetlen meglátom és majd belehalok a látványától amikor ránézek tisztaság és boldogságot látok benne jó érzés ránézni! Ő az én visualom és a mindenem aki az ideálom is! JIN I LOVE YOU!!! Ja és ki nem hagyom hihetetlen jó vicces humorát! Nagyon nagyon vicces! Szeretem!
febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!