Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki minden idők...

Szerintetek ki minden idők legjobb gitárosa?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 21:34
 1/7 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy létezne ilyen, hogy "A" legjobb. De Francisco Tarrega biztos minden idők legjobbjai között van. Meg Fernando Sor, és természetesen Andrés Segovia. És persze igencsak sokan mások, de hirtelen, legelső gondolatommal ők jöttek, szóval én ezt a három nevet hagyom most itt.
2017. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Jimmy Hendrix, Brian May (legalábbis akiket én ismerek)...
2017. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Tarrega, Paco de Lucia, Paco Pena, Tommy Emmanuel,John Scofield meg szerintem Jesus Guerrero is. Ezek akik tényleg tudnak. persze millió van még, de ezeket szeretem a legjobban talán. Az hogy ki a legjobb az teljesen szubjektív. Nem lehet megmondani.
2017. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Slaaaaaaaaaaaaaaash termeszetesen.
2017. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Slaaaaaash a legismertebb. A kérdésben legjobb van.
2017. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok van, fel sem lehet sorolni. Az előttem elhangzottak és még ötször ennyi minimum.
2018. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a legjobb a helloween zenekar gitárosa i.

a legrosszabb meg TK Thorsten hülye ember. mindig azt hiszi olyan fiatalnak néz ki pedig 60évesnek néz ki .tehetségtelen a zenéje zenekarja egész jó bár ő mindenben egy nagy 0

2021. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!