Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől is jobb és híresebb?

Mitől is jobb és híresebb?

Figyelt kérdés
Michael Jackson rajongó vagyok és mint tudjuk a világ legjobb énekese stb stb. Ed Sheerennek is nagyon jó hangja van,sőt még sokszor jobbnak is hangzik mint a Jacksoné mivel lehetne érvelni hogy Jackson jobban megérdemelete a legjobb énekes és előadónak való címet?

2018. jan. 23. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Az kizárt dolog, hogy bármelyik kettőjük közül a világ legjobb enekese lenne.

Jackson legalább egyedi volt, tehetséges, egy jelenség, Ed Sheeran viszont csak egy felkapott sztárocska. Nem fognak sokáig emlékezni rá.

2018. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csakhogy a "Perfect" száma nagyon erős,vagy nem?
2018. jan. 24. 09:58
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Az Erős Pista is nagyon erős.
2018. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg egy Michael Jackson előadást, majd nézz meg Ed Sheeren előadását. És többé nincs szükség érvelésre.


(A "jobb" , "legjobb" , vagyis a fokozása egy melléknévnek a művészetben nincs, hiszen egy szubjektív műfaj. Kinek a pap, kinek a papné. Persze, van objektív, és technikai része is az éneklésnek [hamis vagy tiszta,díszítések...], de kinek ez , kinek az tetszik. )


Michael Jackson vérbeli tehetség volt, és 5 éves kora óta színpadon állt. Mint, ahogyan ő is írta önéletrajzi könyvében, hogy sok előadó mondja, hogy ők az utcán kezdték , őket az utca nevelte; ő pedig ahogy írta "engem a színpad nevelt, én vérbeli előadó vagyok."

Michael Jackson egyedi volt, tudta, hogy csak "új időknek új dalaival juthat fel az Olümpusz csúcsára" (mint, ahogy Ady írja.)

Michael Jackson alázatos volt, tudta, hogy sosem szállhat fejébe a dicsőség, mert Isten adta a tehetségét, de ha nem él vele helyesen, el is veheti. És ezt sosem felejtette el.

Hiteles is volt, mert a legtöbb dalát ő írta, de amit neki írtak, azt is szívből énekelte és adta elő.

Maximalista volt, és csak azzal volt hajlandó dolgozni, aki szintén addig hajtott, még össze nem esett.


EMBER, HITELES, TEHETSÉGES, MAXIMALISTA, ALÁZATOS, KREATÍV ÉS INNOVATÍV, SZÍVVEL ÉS LÉLEKKEL DOLGOZIK.

2018. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt akartam tudni,gyönyörűen körülírtad,köszönöm szépen!
2018. jan. 25. 23:31
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Michael Jackson a legjobb.
2018. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert egy sztárnak jó lett a

dala nem azt jelenti hogy ő sokkal jobb mint MJ

2018. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Leginkább arra célzok hogy ott nagyon kitűnik hogy milyen jó és tiszta hangja van és úgy éreztem hogy felveheti a versenyt Jacksonéval
2018. jan. 27. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2018. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen szubjektív. Ed Sheerant szeretem.
2019. júl. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!