Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dobrády vagy Kovács Ákos a...

Dobrády vagy Kovács Ákos a jobb? Melyikük a híresebb? Melyik Ákost szeretik többen?

Figyelt kérdés

Szerény véleményem szerint Kovács Ákos jobb.

De kevésbé híresebb, mint a másik és a másikat többen szeretik.


2010. okt. 6. 15:10
 1/7 anonim válasza:
0%
1ik sem jobb és 1ik sem híresebb, szerintem művészi tehetség pedig 0 az összes celeb muzsikus magyar csillagnak (tisztelet a kivétel)
2010. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
idióta
2010. okt. 6. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Kovács Ákosnak több rajongója van.
2010. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Szerintem te vagy idióta hogy ilyen kérdést felteszel 21 században ilyen marhaságot hallgatni? pff gondok vannak váll felett :D:D:D:D:D
2010. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha neked Kovács Ákos zeneileg nulla, akkor te nagy hülye vagy. Természetesen azért szerzi maga a számait, azért írja a szövegeket, azért adott ki verses köteteket, emrt tehetségtelen.

Minden bizonnyal...

A kérdésre pedig megadtam a választ ebben a hozzászólásban.

2010. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor szégyellem, hogy magyar vagyokxD

ilyen válaszokat... "művészi tehetség pedig 0". A Dobrády Ákost én valóban nem kultiválom, De Kovács Ákosra ilyet mondani... Azt én megértem, ha nem jön be különösebben a zenéje és/vagy a személyisége, de őszintén... láttál te már Ákos koncertet? Vagy az előkészületeket, akár egy stúdióalbumra? Én sem szeretem Michael Jacksont, de azért eszembe nem jutna rá azt mondani, hogy nulla, nem még azt, hogy tehetségtelen. Kicsit gondolkodj, mielőtt írsz. Ákos az egyik leghíresebb - és legmegosztóbb:) - előadó Magyarországon. És nagyon érti a dolgát, meg azok is, akik körülveszik.

A másik: "21 században ilyen marhaságot hallgatni?"

Ha ilyen idióta lennék, mint te, zsákot húznék a fejemre, és meg se szólalnék. Vicc... Ennyi erővel, Úr Isten! Metallicát, Depeche Mode-t hallgatni a 21. században???? Be kéne tiltani tiltani nem? Meg a 2001 előtt készült filmeket is el kéne égetni az egész világon.

Gondolom, te azok közé az emberek közé tartozol, aki két hétig hallgat egy aktuális "hűű de nagy slágert", aztán 1 hónap múlva már kiröhög egy másik embert, ha még mindig ezt hallgatja, mert az "ciki". Csak egy probléma van: az ilyen embereknek nincs stílusuk. Törődj bele...

2010. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az előzőnek válaszadónak adok igazat. Én is így éreztem ahogy ő. Magyarországon Ákos a legnagyobb előadó/énekes, nem az ilyen x-faktorban feltüntek!Magyarországon ilyenek a sztárok! BOTRÁNY!! Egyébként a válaszra válaszolva, Kovács Ákos a híresebb, és neki van több rajongója. Ebben biztos vagyok.
2014. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!