Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Jobban vonzodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jobban vonzodtok olyan sracokhoz akiknek jobb az anyai hatteruk vagy esetleg valami hiresebb varosba lakik?

Figyelt kérdés
Irjatok kort kommentba
2014. júl. 28. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
te ritka gyépés vagy
2014. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha helyesebb és izmosabb, mint a nem gazdag és nem híres városban lakó "társa".
2014. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anyagi*
2014. júl. 28. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. városba= városban (!) Így lenne a helyes. ;)

2. ha a "srácokhoz" többesszámban van írva, a "lakik" is laknak kellene hogy legyen. ;)


Tehát: Ülj le fiam, egyes!


A kérdésedre válaszolva: anyai hátteret nem igazán nézünk, esetleg az anyagiasak anyagi hátteret néznek! ;) A híresebb város pedig gondolom a nagyvárost takarja, tehát szerintem ez sem feltétlenül szempont. Egy nő ahhoz vonzódik, aki megfogja, valamilyen oknál fogva. Jól kell tudni választani, várostól függetlenül. Én ezt vallom. :D

2014. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Engem egy férfi humora, kisugárzása, hangja, vádlija és alkarja fog meg, ebben a sorrendben. Az anyagi háttér az nagyon hátul kullog a sorban:)

2014. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kb. Annyiban számítanak ezek, hogy ne évek óta az utcán élő, alkoholista hajléktalan legyen.
2014. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fogjatok kezet azzal, aki tegnap azt kérdezte, hogy a lányoknak miért a vékony arcú fiúk jönnek be :D
2014. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!