Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti Puya számait? És...

Ki szereti Puya számait? És melyik a kedvence?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 09:43
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem egyik nagy kedvencem.. kb. az összes száma tetszik!:) És leszarom,hogy román,meg amúgy is szeretem a rapet és a szláv nyelveket :)
2010. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Énis imádom.

Az összes száma teccik kivétel nélkül, ha nemis értemmert román akkoris érezni lehet hogy van mondanivalójaa! : )

2010. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is komálom szerintem jó és egyre több román előadó van, akiknek tetszik a stílusa és inkább azt hallgatom fél óránként, mint SP-t vagy egyéb kis tini sztárokat!
2010. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem is nagyon jók :D főleg ha érted is miket mond mert van ami igaz a dalaiban
2010. jún. 7. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
mért te érted h mit mond? :D
2010. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, értem
2010. jún. 8. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Pölö én.Puya feat. Kamelia - V.I.P. egész jó.Viszont nem csípem,hogy átment ilyen "kereskedelmis" sz.arba,régebb jobb volt.
2010. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En nagyjabol minden szamat szeretem es ertem is oket.14\L
2012. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!