Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor kell érkezni egy koncert...

Mikor kell érkezni egy koncertre, hogy elsősorban állhassak?

Figyelt kérdés
Nagyon készülök a nyári fesztiválokra, és elhatároztam, hogy én elsősorban fogok állni :D. Mikor kell érkeznem, hogy oda kerüljek? Úgy három órával hamarabb? :’) nem voltam még fesztiválon szóval légyszi mondjátok el hogy megy ez :)

2018. jan. 29. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
első sorban
2018. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár a nyelvtan órákra sietnél ennyire..
2018. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vesszők jó helyen vannak, amit kettővel kellett kettővel írtam, az egyet eggyel, ékezetek megvannak, még hozzá helyesen, igekötők egybe írva az igével, ezer bocsánat, hogy a sietve írás miatt nem figyeltem, elrontottam, beismerem, leszállhatnánk a témáról? Köszönöm :’)
2018. jan. 29. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Menj oda reggel.

Egyébként nézd meg hogy hánykor fog kezdődni és előtte 1 v. 2 órával.legyél kint

2018. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez attól függ milyen koncertről van szó, és milyen műfaj. Minél ismertebb populárisabb előadó, annál inkább ajánlott hamarabb érkezni.

Ha előtte egy másik műfaj képviselői lépnek fel, ajánlom hogy már ott kezdj el "tolakodni".Koncert végén valszeg elszállingóznak az emberek mert esélyes hogy ami téged fog érdekelni , őket nem, így hamar odatudsz állni előre.

2018. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több mint 1,5 éve szinte mindig csak első sorban voltam koncerteken. De mondanom sem kell ezért elég sok áldozatot kell hozni, és sokat kell szenvedni... A 2-3 órával hamarabbi odaérkezés csak a kisebb bandák koncertjén működik. (Tehát pl 1000-1500 fős koncerteknél.) De ha egy arénás koncerten vagy egy olyan nagy fesztiválon, mint a Sziget akarsz első sorba kerülni, akkor számolj körülbelül 10 órát. Én pl. délben érkeztem 2016-ban a Voltra, rögtön be is álltam a színpadhoz, ami egyébként még épült és oda sem lehetett menni a kordonhoz. Ott álltam 2 órát, majd visszaszámoltak és lehetett futni a kordonhoz. Ezután még ott álltam este 10-ig, akkor kezdődött a koncert, és éjfélig tartott, úgyhogy durván 12 órát álltam egy helyben a dög melegben, minimális vízzel, kaja, pisi nélkül, és kib**szott fáradtan. Döntsd el, hogy neked megér-e ennyit.
2018. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!