Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szulinapi videojhoz szep...

Zsofii0215 kérdése:

Szulinapi videojhoz szep meghato inkabb magyar de lehet angol zene valaki tud?

Figyelt kérdés

apukam szulinapjara keszulne a video az o regi gyerekkori kepeibol es igy jonne folyamatosan es a vegere mar az a kep lesz amit 2018ban csinaltunk rola

valaki tud olyan lehetoleg magyar de angol is jo meghato szep zenet



2018. febr. 2. 05:26
 1/8 anonim válasza:
Ed Sheeren Perfect igaz szerelmes szám de nagyon szép😊
2018. febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Emberek-Elmúlt pár év
2018. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elöször is mennyi idös apukád - mert ettöl is függ, hogy mi passzol a korosztályához, másodszor meg milyen stílusú zenéket szeret, mert az is számít, harmadszor meg én olyat válsaztanék, amiröl tudom, hogy szereti.
2018. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

1., szerelmes számot az apukájának??? Normális vagy? A Perfectben egy nőről énekel a szerelme. Baromira nem illik egy apuka szülinapi videójához!

Az Embereknek tényleg vannak jó passzoló számai.

2018. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ákos: Ilyenek voltunk
2018. febr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én több számból raknám össze hozzá a hanganyagot. És nem is biztos, hogy végig megható zene kéne. Lehetne közte vicces is, meg mindenféle vegyesen. Aztán mondjuk a végére valami megható.
2018. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És lehetőleg instrumentális zenék legyenek, vagy olyanok, amiknek mindenki kívülről tudja a szövegét, nem a fényképnézegetés közben kell megfejteni, hogy mi is a dal üzenete.
2018. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok, a lepontozó úgy látszik nem tudott angolul, vagy csak szimplán ízlésficamos.....hat jó, ha apadat egy kiscsajhoz hasonlítod akibe bele vagy esve, mehet a Perfect...gratulalok a dalvalasztashoz, az eskuvodre majd valami halalrol szolot valassz legyszi, amennyi eszed van.
2018. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!