Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Iron Maiden mikortól tette...

Az Iron Maiden mikortól tette szokásává azt, hogy a koncert végén a "Bright Side of Life" hangzik fel?

Figyelt kérdés
Én legelőször 2003-ban, Debrecenben voltam Maidenen, addig nem is tudtam róla, sőt egész 2011-ig sem (mivel '03-ban még nem volt annyira elterjedve a net, azt hittem, hogy csak úgy benyomták poénból a technikusok), amikor következő alkalommal láttam őket Arnhemben. Nem sokkal azelőtt néztem a setlisteket, és ott ugye már tapasztalhattam is, de a lényeg, hogy akkor esett le, hogy ők mindig evvel zárnak. Igazából mikortól vált ez rendszeressé? Egyáltalán honnét jött az ötlet?
2018. febr. 6. 01:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A miértre annyit tudok válaszolni, hogy barátok voltak a Monty Pythonnal. Graham Chapman még egy videóklipjükben is szerepelt (Can I Play with Madness).
2018. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!