Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen pultot vegyek?

Milyen pultot vegyek?

Figyelt kérdés
Zenegyartassal probalkozom/szeretnek foglalkozni, es kellene egy pult is. Eloszor valami olcsobbat szeretnek amin megvannak az alapok. Ti mit javasolnatok? Amugy foleg underground zenekkel foglalkozom (dubstep/dnb/riddim) minden sztorit ezzel kapcsolatban szivesen meghallgatok!

2018. febr. 7. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Keverőpult főleg az elején felesleges, van minden DAW-ban.
2018. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stanton DJC 4 árához képest pozitív csalódás volt. A "mai" pultok ennyi pénzért fele ennyit se tudnak. Szerintem megérte, nagyon szerettem, a mostani, és az ez előtti pultomból is hiányolom a Stanton sajátosságait..
2018. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki utólag találta meg a kérdés, azért leírom segítségnek: Még februárban vettem meg az első pultomat, ami egy Pioneer DDJ-RB, 80k volt, netről rendeltem, és véleményem szerint nagyon megéri:D Muzikerről rendeltem, kiszállítással semmi gond nem volt, hamar megjött, és amióta megvan minden nap gyakorlok rajta, télen lesz az első fellépésem egy pesti nightclubban. Ha valaki kezdő, azt mondanám totál megéri, amikor megjött azt sem tudtam mi mire való, de saját tapasztalatból és videókból szinte az egészet tudom kezelni. Így, hogy már nem vagyok kezdő, annyit sajnálok benne, hogy csak 2 channeles, így ha ezt megveszitek, készüljetek fel rá, hogy fél év után jobbra fogtok vágyni.
2018. júl. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!