Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gongoltok Missh zenéjéről?...

Mit gongoltok Missh zenéjéről? Bejön?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 05:10
 1/9 anonim válasza:
56%
Kedvencem. 😍 Missh a legjobb. 😍 Át tudom érezni a zenéinek a mondanivalóját, és emellett még a stílusa is nagyon menő. (De még sorolhatnám)
2018. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Húgom nagyon szereti, úgyhogy volt már szerencsém passzívan hallgatni. Nem az én világom, mint a magyar hip-hop úgy nagy átlagban. Úgy kifejezetten erős ellenérzéseim sincsenek vele szemben, nem tartom akkora pusztító gyökérségnek, mint pár más magyar rapper zenéjét, meg az alapjaiban is látok karaktert, de úgy különösebben nem vagyok oda érte.
2018. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
#2 életemben első normálisan megfogalmazott, nem anyázós MAGYAR véleménye, amit volt szerencsém elolvasnom.
2018. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az én világom.
2018. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Imádom egyszeruen
2018. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Missh szuper, nincsenek szavak rá!!! Az a karakteres, mély hang meg a jó szövegei!!! Isteniiiiiiiííííííí!

És még elég jól is néz ki, de a hangja minden porcikáját lepipálja!



20/nő

2019. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra ez zenének túl egyszerű, mind szövegben (ezért is szereti ennyi fiatal), illetve zenei felépítésben sem egy nagy durranás. Számomra hiányzik belőle az energia, ami ebben a műfajban nincs meg. (üdv egy metál dobos)
2020. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mosz is őt hallgatom, a megöl című dalát, tudjátok Hiróval, a másik őstehetségel
2020. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hatos voltam és sorry a helysírásomért etelefonról vagyok fent
2020. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!