Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez így akkor meg se éri?

Ez így akkor meg se éri?

Figyelt kérdés

Igazából nem az hogy nem éri meg csak fura nekem.

Koncertre szeretnenk menni kulfoldre es 13:30ra ernenk oda A koncert 21:00-kor kezdodik este.

Allojegy tehat elsosorba is lehetne eselyunk de ha ilyen keson erunk majd oda akkor nem lesz gondolom nem?

Pedig olyan jo lenne. Elsobe kell kerulnunk mindenkepp. Most magyon elszontyolodtam.



2018. febr. 20. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
13:30-kor már be lehet menni? Sőt, már nem is lesz hely elől egy olyan koncertre, ami 21-kor kezdődik? :S
2018. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

nem szamit mikor ertek oda, az szamit mikor nyitjak a kapukat

en megszallott U2 rajongo vagyok es kapunyitas elott ertunk oda de mar egy stadionnyi ember allt a zart kapuknal

bunkosag/nem bunkosag, jo magyar szokashoz hiven pofatlanul befurakodtam elore es konyokoltem ahol csak tudtam es bejutottam az elso sorba

csak ezt tudom javasolni nektek is :)

2018. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

attol tartok akikkel megyek ok nem ilyen furakodosak. nem kapunyitas amugy valamikor este lesz csak sorban allas van gondolom.

Vagy az a taktika hogy sorba allunk mondjuk otig es ha kapunyitas hatkor van akkor odatolakszunk szepen? mi lehet legrosszabb esetben? Nem vagyunk torekeny csajok szoval emiatt nem aggodok..csak ertitek :D Azert az amszterdamian eleg kemenyek

2018. febr. 20. 22:18
 4/6 A kérdező kommentje:
meg az ugrott be hooogy ilyenkor ruhatárba ugye táska meg kabát meg ezek.. de ha odabepakolunk akkor elmegy egy csomóóóóóó idő. értitek. de hát nem mehetek nagy cucc nélkül mivel szállás nincs csak megyünk és jövünk.
2018. febr. 21. 01:46
 5/6 A kérdező kommentje:
valtozott...fel hetre erunk oda este.. kesobb kell mennunk, csak igy volt jegy... most mi lesz? :(
2018. febr. 23. 01:20
 6/6 anonim ***** válasza:

nyugodtsag... tolakodsz, furakodsz, megoldjatok

ha a sok cucc a gond, akkor az egyikotokre felpakoljatok a cumot, aki meg magasabb/nehezebb a csoportban, az meg elore furakodik aztan kesobb a tobbiek csatlakoznak hozza

persze biztos lesz aki ezt rossz szemmel nezi, de lesz ott eleg barany, aki majd hagyja magat

jo bulit!

2018. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!