Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hányan gyászoljuk még mindíg...

Hányan gyászoljuk még mindíg Chester Beningtont?

Figyelt kérdés
én még mindig gyászolom, akár hányszor hallgatom a zenéjüket eszembe jut és egyszerűen felszakadnak a sebek a szivemen és sírni tudnék és néha szoktam is :( nagyon hiányzik pont a linkin park os korszakomban vagyok és pont ilyenkor hal meg ?? neee csak ezt ne :(((

2018. febr. 21. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En husz éve linkin parkos korszakomat élem megsirattam mikor megtudtam hogy meghalt csodálatos hangaja volt . kár érte hogy depresszioba esett és megölte magát,chris corner halálának évforduloján :(
2020. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nagyon sokan,engem is beleértve :(
2021. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. 1 éve ismertem meg a bandát, ekkor már Chazy Chaz halott volt.. Mégis érzem, higy velem van és szeretem, mindennél jobban.


HT-13/L

2021. jún. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hogy* most vettem észre :DD
2021. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
5 éves korom óta hallgatok Linkin Parkot, így szerintem érthető, ha még mindig gyászolom.
2021. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!