Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek, ti hogy álltok a...

Kpopperek, ti hogy álltok a lenti kérdésekkel?

Figyelt kérdés

Mióta szeretitek a kpoppot?

Melyik dalt hallottátok először, mint kpop?

Mit gondoltatok róla?

Mi volt az a dal, ami miatt megszerettétek?

Melyik banda volt nektek az első?

Most melyik a kedvenc bandátok?

Ki volt az első biasotok?

Kik voltak eddig az Ultimate Biasaitok?(ha változott)

Ki az Ub-tek és mit szerettek benne?

Kik tartoznak a többi biasaitok közé és bennük mit szerettek?


2018. febr. 26. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

2014 óta

Először a Troublemaker duó troublemaker számát hallottam, véletlen találtam rá egy facebookos videóban :)

Tetszett a dal, aztán a YT több videót ajánlott. Tetszett a angzás, a látvány, a tánc :D A lány bandák annyira nem fogtak meg, meg a cukibb fiubandák sem, mert nem az én világom. Ami furcsa volt, azok az extrém hajak, sminkek még a fiúkon is, de megszoktam.

Az első banda, akinek több száma tetszett az a VIXX volt, de aztán megismertem a B.A.-t, s mielőtt azt mondhattam volna, hogy a VIXX a kedvencem, a B.A.P lett az UB-m :D

Még mindig a B.A.P az első nálam, egész magasan.

JongUp volt, vagyis ő fogott meg először, de akkor még csak felületesen ismertem őket, aztán DaeHyun lépett a bias listám trónjára, azóta is ott van.

DaeHyunban először a hangja fogott meg, minden műfajhoz illik, nagyon jó hangja van. Vicces, kis troll néha és ezzel mindig megmosolyogtat :D Nagyon szép mosolya van, a szemével is mosolyog. Nagyon szereti a bandáját és a rajongókat.

Az egész B.A.P a biasaim közé sorolható XD YongGukot kiemelem, ő számomra egy példakép is. hihetetlen az az ember. Tetszik az, ahogy a világra tekint, hogy reálsan látja a dolgokat, s hogy ami a szívén az a száján. Hogy mennyire a szívén viseli a a gyerekek sorsát, nehéz sorsúak életét. Lee Hongki még a biasom, nagy figura az az ember csodálatos hanggal :D SungGyu, L, DongWoo és WooHyun, szóval a fél Infinite XD VIXX N és Leo, U-Kwon, Junsu, JaeJoong.

2018. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

2016 nyara óta

Az első a Gangnam Style volt😂De egyébként

BTS Fire

Nagyon tetszett és már első pillanatban felfigyeltem a mostani biasomra. Olyan jól táncolnaak*-*

Az első banda a BTS volt nagyon sokáig.

Most két UB bandám van a B.A.P és a BTS.

Jimin és Kookie volt az első

Haat:Jimin,Jungkook(BTS) Daehyun,Zelo(B.A.P) Baekhyun,Chanyeol(Exo) Mark,BamBam(Got7) Inseong(KNK) Wonho(Mx) Sunggyu(Infinite) Jinwoo(Winner) and ofc GD jajj egy kicsit sok lett xdd

Jelenleg az UBm Jung Daehyun. De Zelo és Jinwoo mindig elbizonytalanit

Jajj hat eleg sok(Azokon kívül akikiet az előbb leírtam):B.A.P Youngjae Yongguk,BTS J-Hope Suga, Exo Sehun Kai Suho, Infinote Sungyeol, Got7 Jackson, Bigbang Seungri, Winner Mino

2018. márc. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Először 2016 októberben hallottam kpoppot és azt nem tudom mi volt az élső de az biztos, hogy EXO. Általában ha megkérdezik azt szoktam mondani, hogy bts-fire mivel ez hagyott “mélyebb nyomot” bennem. Igazából egyből nagyon megtetszett a stílus és maga az ötlet, hogy akkor csináljunk fiúbándákat viszonylag sok taggal. Akkor bts-fire , de nálam ez a “hullám” csak a Seventeen - Clap után lett meg ^-^ . EXO utána bts majd Bigbang és így tovább. Nincs egy, sok bandát hallgatok és szeretek de most csak azt írom le ahol már nagyjából ismerem a tagokat /vagy ugye teljesen/nem sorrendbe lesz

Seventeen, Wanna one, bts , vixx, Bigbang, EXO, 2pm, Stray Kids, Got7 stb... A legelső Jimin volt de mostmár nem ő:)

Nekem kb minden bandából van egy ub-m mert nem tudok választani ^^

Most ha muszáj lenne egyet mondani akkor talán Seventeen - The8. Hogy mit szeretek benne? A személyisége olyan “kemény” ami nekem nagyon bejön, kicsit hasonlít a hangja G Dragon-éra és hát neki is eszméletlen, tehetséges akrobatikus dolgokban , táncban és énekben is egyaránt. És mivel 1 évig volt gyakornok gondolom rájöttek az ügynökségnél is, hogy van benne valami;)

EXO-Chen (és a wreckerem Baekhyun) a külseje is egyből megfogott és a hangja is

Bts- Suga nem tudom egyszerűen imádom ahogy van, nem csak a külseje miatt hanem pl a viselkedése és egyéb ilyesmik

Wanna one- Seongwoo , amikor először néztem úgy voltam vele , hogy jo a hangja de mégsem ő a kedvenc. Kicsit később rájöttem, hogy imádom a hangját és a személyiséget.

Stray Kids - Felix , az a mély hang *-* és az ilyen “Fall in love in 6 minutes” videók után egyszerűen ahh. Ahogy táncol látszik, hogy élvezi és nem azért csinálja mert azt mondták neki és ugyan ez az énekkel/ rappel. Nagyon aranyos az égesz csapat és mindannyian tehetségesek de engem ő nem ereszt el.

Seventeen-(The8) Joshua, Jun,Hoshi, S.Coups és leírhatnám az összes tagot mivel mindannyiukat másért imádom. Tényleg észrevehető, hogy küzdenek az álmaikért és, hogy szeretik a Carat okat. A zenéjükben is van valami ami egy olyan varázslatos érzést ad ha hallgatom őket. És őket tényleg nem a külsejük miatt szerettem meg. Például Hoshit először nem tartottam valami helyesnek úgy ahogy Joshuát se de ahogy megismertem őket úgymond megszépültek mert beleláttam már a belsőjükbe.

/ bocsánat ha van sok szóismétlés, vessző vagy pont hiba , rossz helyesírás , telefonról vagyok!/

2018. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2016 óta szeretem a kpopot

Legelőször 2011-ben 2NE1 I Am The Best című dalát hallottam

Imádom azóta is. Szerintem egy fantasztikus dal és egyáltalán nem olyan mint akármelyik másik lánybanda dala

Astro - Hide And Seek volt az első olyan dal ami rendesen belerángatott a kpopba és tulajdonképpen emiatt szerettem is meg

Ha úgy vesszük akkor 2NE1 de igazából Astro

Most már 100%-ig csak az NCT a fő :D

Astro - Rocky

Először volt az UB Rocky majd Jimin most pedig Jaehyun ❤

Jaehyun most az UB fiúk közül és azt szeretem benne hogy tisztára olyan "fiú a szomszédból" hatása van. Nem hovalkodó, nem arrogáns, hanem amúgy csendes, vicces, boldog, nyugodt és egyszerűen remek barát akire mindig számíthatnak a tagok. Emellett fantasztikus énekes és nagyon jóképű is

Lányok közül pedig Sooyoung az SNSD-ből az UB-m. Soo egyszerűen megfogott az őrültségével, a nyitott személyiségével, ezzel az állandó happy de egyben savage stílusával. Egyszerűen imádom ezt a lányt

Tyűha... hát van még Jackson: benne azt szeretem hogy amúgy tisztára boyfriend vibeja van és nem olyan mint a tipikus kpop idol hanem olyan igazi egyéniség. Hyuk (vixx): amilyen ártatlannak néz ki olyan gonosz és vicces amúgy. Imádom egyszerűen. I.M (MX): nagyon tehetséges és amikor megtudtam a múltját a Monstával egyből tudtam hogy ő az én emberem. Megfogott az akarásával, azzal hogy erős maradt amikor kellett de emellett vicces és jófej is és nem szállt el az agya

2018. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

2017. nyara

PSY - Gangnam Style, de amúgy BTS - Fire és Bigbang - Fantastic Baby

Az érdekes az, hogy mindegyik tetszett. :"D (amúgy szerintem volt még kpop szám, aminek nem tudom a címét, de hallgattam már hamarabb)

Legfőképp szerintem a Bigbang - Fantastic Baby, és a többi számuk.

A Bigbang volt nekem az első, amit megszerettem, de alapból a Bigbang ÉS a BTS volt.

Most egy csomó kedvenc bandám van, de például a BTS, Bigbang, Monsta X, iKon, Winner, Blackpink beletartozik. (és még egy pár van, de van, amelyiknek csak a zenéjét szeretem/hallgatom, de még nem ismerkedtem meg velük, ilyenek például az NCT alegységei, Twice, Red Velvet, SF9, stb.)

Az első biasom Namjoon és Tabi.

Rapmon és Tabi.

Rapmon, és imádom a rapjét. Az meg egy másik, hogy magát az embert is.

Kettő biasom van. A többi bandában még nem döntöttem el sajnos. De ugyanúgy, első sorban a hangjuk miatt, illetve rapperek esetén még a raptudásuk gyorsaságát is. Ha érted mire célzok. De amúgy felesleges lenne mondanom olyan bandában bias jelölteket, ahol nincs is, mert például a GOT7-nél Jackson-on, Mark-on, Bambam-en, és Youngjae-n filózok. :) Azután lehet, hogy pár év múlva egyikük sem lesz a biasom, hanem mondjuk Jaebum, Yugyeom vagy Jinyoung.


Bocsi, ha nagyon zavaros lett, de este van, és így is most egy fanfic-en dolgozom. ^^" Az meg teljesen leszívja az erőm.

2018. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2016. június 02. óta, azt hiszem.

Hát, nézőpont kérdése. Mivel először a Bang Bang Banget hallottam a Bigbangtől, viszont csak egy kis részét, ismerős révén. Amit először teljesen meghallgattam, teljes odafigyeléssel, az a We are Bulletproof a BTS-től.

Emlékszem, hogy egymás után rengetegszer újranéztem/hallgattam a We are Bulletproofot. Sokáig csak néztem, hogy mi a franc ez. De egyszerűen késztetést éreztem, hogy újra meg újra meghallgassam és nézzem, és végén megtetszett. :)

Ami miatt igazán megszerettem, az a Bigbang Bang Bang Bang. Először a BTS zenéibe vetettem bele magamat, de néhány nappal utána belehallgattam a Bang Bang Bangbe. Pedig nem akartam belehallgatni a Bigbang zenéibe, mert volt egy olyan érzésem, hogy akkor rögtön kifogok szeretni a BTS-ből. Jól éreztem. :D Szerintem ha nem hallgatok be a Bigbangbe, akkor ez a kpopos cucc is csak egy pár napos-hetes fellángolás lett volna. :)

Hát, nézőpont kérdése, ha úgy nézzük a BTS volt az első, ha máshogy, akkor a Bigbang.


Egyértelműen a Bigbang a kedvenc bandám.

Az első biasom Jimin volt, viszont az első "igazi" biasom (vagyis aki úgy igazán lekötött először) az G-Dragon volt.

Hát régen nem tudtam eldönteni, hogy most GD vagy Taeyang az UB-om. Néha úgy gondoltam GD, néha Taeyang. Mert ugye körülöttem mindenki mondta, hogy "de hát UB-ból csak egy lehet" stb.. -_- De eldöntöttem, hogy mindkettő az UB-om, azt kész.


A "mit szerettek benne" kérdést rögtön átugrom, mert nekem egyszerűen ez nem megy. Egy olyan embert nehéz leírni, aki túl "közel" áll az emberhez. Vagyis.. magát a lényüket szeretem, egyszerűen mindent.. ^^

GD és Taeyang az UB-om még mindig, és mióta szerettem a kpopot (majdnem 2 éve), azóta ez egyszer sem változott meg.


Hát régen Jimint és Rap Monstert a biasaim közé soroltam volna, de most már nem annyira... Rengeteg biasom van, de a fők: Junhoe, Bobby, Hanbin, Zico, U-Kwon. :)

2018. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

2015 vége óta.

Nem emlékszem, vagy a Nu'est-Face, vagy valamelyik Bigbang számot.

Hát mivel éppen az anime korszakomban voltam és sok japán zenét hallgattam akkoriban, ezért hozzá voltam szokva az ázsiai zenék 'furcsaságához', úgyhogy eléggé tetszett.

Nu'est és Bigbang számokkal kezdtem, tehát azok miatt szerettem meg.

Nu'est és Bigbang:))

Jelenleg a Monsta X és a Seventeen, és szerintem sokágig így is fog maradni.

Az első biasom Ren és GD volt. Tényleg nem tudom melyikük volt előbb, szinte egyidőben találtam rájuk.

A Bigbang-Nu'est korszakomban nem igazán voltam még tisztában azzal, hogy mik is ezek a biasok meg hasonlók, ezért az első igazi Yoongi volt-igen, engem is betalált a BTS korszak xd

Jelenleg Changkyun az UB-m a Monsta X-ből, szerintem nem is kell mondani, miért. Imádom a gyereket úgy ahogy van~

Hát mivel sok csapatot szeretek, ezért nem sorolom fel mindet, de-

Day6 Wonpil, SVT Hansol, iKON Jiwon, Nu'est Minki, Stray Kids Chan, Vixx Ravi és/vagy Hakyeon, BTS Yoongi, Got7 Youngjae, EXO Kyungsoo, Blackpink Jisoo, Twice Tzuyu, és itt szerintem meg is állok lol

2018. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Rövid és tömör leszek!😁

Az egész egy jó féléve kezdődött,a legjobb barátnőm mutatta be nekem az iskolába az INFORMATIKA terembe a BTS-től a DNA számjukat, és ott abban a percben beléjük szerettem,nem csak a bandába,a műfajba is, egyébként mind a ketten akkor lettünk kpopperek és nagyon izgi volt így ketten belevágni^^

A

2018. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Rövid és tömör leszek!😁

Az egész egy jó féléve kezdődött,a legjobb barátnőm mutatta be nekem az iskolába az INFORMATIKA terembe a BTS-től a DNA számjukat, és ott abban a percben beléjük szerettem,nem csak a bandába,a műfajba is, egyébként mind a ketten akkor lettünk kpopperek és nagyon izgi volt így ketten belevágni^^

Aztán persze utánna kerestünk a többi dalok után,jött a fangirl-ség,meg ismertünk egyre egyre több bandát (EXO,SHINee,Got7, BIGBANG, BlackPink stb)

Nos,egy banda sem áll úgy közel a szívemhez,mint a BTS:) (szerintem evel most kb minden Kpopper így van xD)

Nos a kezdeteknél V-re voltam rákattanva (a barátnőm meg végképp 😂)

Aztán volt egy Jimin-es időszakom is mikor érte voltam oda fullra

És most pedig Jungkook kezdi magát belefurni a szivembe😊😊

DE

Mindegyik tagot imádom imádom és imádom,nincs különösebb biasom^^❤

Egyaránt szeretem mint Sugát,mint Hobit,mint Jint úgy Namjoon-t is és így tovább,mindegyiknek van/volt olyan ami igazán megfogott *.*

Na de ha már pontos feljegyzést kérsz akkor a biasom jelenleg Jungkook 😄

A bias wreckerem Jimin😜

Tae-t nem tudom hova tenni, talán akkor ő az UB-m😅 sorry nem nagyon értek az ilyen megjegyzésekhez még:)

Ez most nem azt jelenti h akkor a többi tag le van nézve,csupán ők a kedvenceim^^

SHINee-ből Taemin😊(amúgy Jonghyun volt😢😢)

Got7-ből Bambam 😄

BIGBANG-ből GD😁

EXO Baekhyun 😅❤

Ennyi az én rövidke sztorim:)

2018. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2017 tele óta, mármint december kb.

Psyt, de akkor nem tudtam, hogy van olyan, hogy kpop, később halottam itt ott és megnéztem egy 2017 legjobb kpop dalai listát ahonnan nem tetszett semmi de mivel ázsiai dolog és akartam valami újat, addig kerestem amíg talaltam valamit ami tetszett. Nem tudtam róla semmit.

Zico - Artist, ez tetszett először -> Block B, de csak pár daluk tetszik igazán.

Mostis mint banda csak Block Bt, kis Shineet néha kis BTSt mer mindelhol ott vannak :/

Zico nem bias vagy mi, de nagyon szeretem mert nagyon tehetséges *-*

2018. júl. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!