Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, itt vagytok?

Rockerek, itt vagytok?

Figyelt kérdés

Miket szerettek?

Irányzat és banda is jöhet:P


2010. jún. 9. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
MMMMMMMMMM...te rockernek tartod magad???
2010. jún. 9. 22:37
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem...

De fémzene és az a lényeg...

Szal nem disco, hanem hangszereken játszott igazság:D

2010. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

23:41 - még a rockerek is utálják a punkokat. hány éves vagy?!


de hogy a kérdésre válaszoljak: thousand foot krutch, disturbed, pillar, trapt, skillet, godsmack, drowning pool, dope, anthrax...


de szivesen halgatok magyarokat is mint a hungarica, kárpátia, titkolt ellenállás meg ilyenek.

2010. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
18 vagyok de lesz@rom a véleményed...-.-"
2010. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
rockból nöttem ki magam oda ahol most tartok, abszolut kedvencem a Tool, altertől progresszívig, instrumentális alapú DnBvel sincs bajom csak igényes legyen (ritka). Az általános, háttérzene-metálon túl (metallica és társai, mert jók ezek csak közhelyesek és laposak) folk-metálban is lehet rengeteg remekművet találni pl a magyar vonalrol a Dalriada, de akár említhetném a Korpiklaanit is. Mostanában undergorund zenéket keresek amiket még eddig nem ismertem meg. Kedvenc magyar együttesem pedig a Quimby. Elég sokrétű izlés lett ebből a szemellenzős rockból részemről, viszont a Toolt mindekinek ajánlom, iszonyat profi munkákat csinálnak meg, nagyon komolyan, hihetetlen hangszeres tudással.
2010. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Egy kicsit lemaradtam az események alakulásáról,úgyhogy nem tudtam véleményezni:P


"Szal nem disco, hanem hangszereken játszott igazság:D"-azt hiszem ez az amiben mindannyian egyetértünk irányzattól függetlenül.

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 10. 09:10
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Sonic Syndicate és Catamenia kedvencem

magyarok közül az Epidemic és az Agregator

\m/


14/F

2010. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kösui kérdező:D
2010. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
bikini, p.mobil, running wild, metallica, beatrice, judas priest, megadeth, antrhrax, mercyful fate, metal church, scorpions, pink floyd, edda, halloween, def leppard, dalriada, motörhead, zz top, guns n roses, p.box, deák bill, hobo, gary moore, kormorán, iron maiden, sing-sing, allman brothers band, ismerős arcok, queensryche, black sabbath, dio, led zeppelin, nirvana, deep purple, nighwish, meat loaf, children of bodom, system of a down, kiss, acdc, W.A.S.P., mötley crüe, lord, pokolgép, ossian, moby dick, kárpátia, lordi,karthago, twisted sister, the doors, quiet riot, ozzy, tenacious d, több nem jut eszembe hirtelen.
2010. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!