Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Télen milyen ruhába...

Rockerek! Télen milyen ruhába vagytok hétköznap?

Figyelt kérdés
Főleg fiatalabb iskolás korosztályra gondolok. Milyen kabát sapka pulcsi stb. Ezekre lennék kiváncsi.
2011. aug. 3. 00:09
 1/10 anonim válasza:

Bomber dzseki: [link]


Pulóver: Rocker pulóverek

Sapka: vagy nincs vagy sima fekete

2011. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
94%
ha nem divatrocker vagy,akkor ne érdekeljen mit hordanak a rockerek...azt hord amit szeretnél,ami kényelmes és tetszik
2011. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rocker de van pár rocker ismerősöm. Szóval acélbetétes bakancs (elvileg kurv.a hideg tud lenni az acél miatt,így célszerű vastag zoknival felvenni,vagy inkább kettővel:D),farmernadrág (sima kék vagy fekete),aztán a pulcsi fekete belebújós zenekaros pulcsi,egyszerű fekete esetleg méregzöld cipzáros pulcsi,de láttam már fekete,gombos kötött pulcsiban is az egyiket:D

Sapkába is az egyszerű sima kötött feketét látom (már ha felveszik). Aztán kabátban a bomberdzseki,a hosszú bőrkabát meg esetleg hosszú fekete szövetkabát.

Hát ennyi nagyjából.

2011. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

komoly? Rocker lány vagyok, kinézetre mégsem mondaná meg senki. Normális, divatos ruhákat hordok, és úgy hangolok mindent, hogy egyedit alkosson. Így formálom a külsőmet is. Az emberek onnan tudják, hogy milyen zenét hallgatok amikor megkérdezik, vagy amikor kibújok a hétköznapokból és átvedlek koncert-öltözetbe mert jó banda játszik az este.

Ne ruhákon múljon a stílusod.

L

2011. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18 éves rocker lány vagyok. Én hosszú (fenékig érő) fekete szövetkabátot hordok, enyhébb időben bőrkabátot derékig érőt. Pulcsit turkálóban/kínaiban vett sima egyszerű minta nélküli feketét hordok. Sapkát ha felveszek apámét hordok ami egy sima fekete kötött sapka "suttyó sapka".
2011. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nem ne értsetek félre én nem vagyok divatrocker, nem is leszek. Csak kíváncsi voltam. Én is úgy vagyok hogy rendes cuccokat hordok, néha beleviszek az életembe rockosabb ruhákat, de nem fogok úgy öltözni ahogy ti vagy ismerőseitek, mert mint említettem csak kíváncsi voltam. Köszönöm a válaszokat. :)
2011. aug. 3. 00:43
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Normális, divatos ruhákat hordok"


Itt bukott meg, hogy rocker vagy.


Én hosszú szövetkabátot, bakancsot, kék farmert, fekete póló, azon meg igazi favágóing, nem valami sima kockás.

2011. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gondolom az illető nem a cicagatyákra és pink pántnélküli tunikákra gondolt. De ki tudja én nem arra értem a normális ruhákat.
2011. aug. 3. 11:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Jajajajj, a nagy rocker beszólt a divatra :D Nem mondom, hogy mindenben követem a divatot, sőt, inkább nem, mint igen, de ez túlzás :D

Rocker lány vagyok, de rólam sem mondanád meg soha. Én tartom magam ahho, hogy nem a ruháimtól leszek az. Hát nehogymár :D

2011. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert ruhától és életérzéstől leszel az. Külön-külön semmik.
2011. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!