Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen zenéket hallgattok?...

Ti milyen zenéket hallgattok? Kik a kedvenc előadóitok?

Figyelt kérdés

Én metált hallgatok túlnyomórészt, majdnem minden ágazatát szeretem a folk és a viking kivételével. Persze nem csak ilyen műfajú zenét hallgatok, szeretem a komoly zenét, főleg a fúvós/szimfónikus zenét, néhány populárisat is hallgatok. Ezenkívűl szeretem a régi slágereket is.


Amiket én hallgatok: Apey, Apey & the Pea, Machine Head, Children of Bodom, Gojira, Korn, Neck Sprain, ManGod inc., Converge, Convulsing, Ektomorf, After the burial, Tündérvese, Ördög, Trillion, Slipknot, Iron Maiden, Marilyin Manson, Rammstein, AC/DC, Hammerfall, Meshuggah, John Newman...(több most hirtelen nem jut eszembe)



2018. márc. 17. 15:42
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

na tudtam, hogy kihagyom őket xdd

Pantera, Slayer

2018. márc. 17. 15:44
 2/24 anonim ***** válasza:
Pink Floyd, David Bowie, Genesis, Peter Gabriel, Jethro Tull, Dire Straits, Omega, Elton John, Bergendy, Cheap Trick, Queen, Coldplay, Muse, T.Rex, Journey, Cher, Tina Turner, Beatles, Van Halen, Sia...fhu hirtelen ennyi.
2018. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Slayer, Slipknot (régi), Pink Floyd, Grateful Dead, A Tribe Called Quest, Ozric Tentacles, Shpongle, Sunn O))), Earth, Eluveitie, Black Flag, Misfits, elvétve Iron Maiden vagy AC/DC, Test Dept, Penguin Cafe Orchestra, Cannibal Corpse....



Soroljam még?

2018. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Az általam hallgatott zenék többsége a hip-hop, progresszív metál, punk rock, post-punk, grunge, ambient, harsh noise, alternatív metál, jazz, drum n bass, experimental, folk rock, pop stílusok valamelyikéből kerül ki. Meg mostanában próbálok belefolyni a minimalizmusba, meg trip-hopba, de még nem merném kijelenteni róluk, hogy aktív hallgatójuk vagyok.


Kedvenc előadóimnak őket szoktam mondani: Tool, Death Grips, Nujabes, The Mayan Factor, Merzbow, Pendulum, Green Day, Rammstein, Кино, Aesop Rock, Faith No More, de ez a lista nem túl definitív a zenei ízlésem egészére nézve, sok előadó van, akiknek egy albumát a legnagyobb kedvenceim egyikének tartom számon, míg más albumaikat vagy nem ismerem, vagy nem kedvelem annyira, vagy nincs is más albumuk.


A Gojira-t amúgy én is szeretem, a From Mars to Sirius, a L'Enfant Sauvage, meg a Magma is nagyon jó albumok, plusz ha csak magát a zenei produkciót számítjuk, életem legjobb koncertje is az ő nevükhöz fűződik.

2018. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Gothic rockot hallgatok főleg: Sisters of Mercy, Earth Calling Angela, F. O. System, The Cure, Alien Sex Fiend, Zadera, Christian Death, Voodoo Church.

Ezenkívül elektronikusat: Skinny Puppy, Alien Vampires, And One, Project Pitchfork, The Enigma TNG, Incubite, The Crüxshadows, VNV Nation.

De szeretem a metált is: Leo Moracchioli, Powerwolf.

Meg punkot: Casualties, Sex Pistols, Alvin és a Mókusok, Éhenkórászok, Hétköznapi Csalódások, Aurora.

2018. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Tom Benko ***** válasza:

Változó, általában jó zenét. Ha nem jó, akkor kikapcsolom a rádiót és beteszek valami jót. Mindet nem fogom felsorolni, de ízelítőnek:

Beatles, BATHORY, Smetana, Krabathor, Mozart, Grave Digger, Beethoven, St. Vitus, Jimi Hendrix, Slayer, Candlemass, Black Sabbath, Johann Sebastian Bach, Manowar, Wagner, Judas Priest, Iron Maiden, Death, Edguy, Mayhem, Nile, Hammerfall, stb...

2018. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár kedvencet mondok: Iron Maiden, Anthrax, Metallica, Nightwish, Kreator, Gojira, Epica, Gorgoroth, Insomnium, Tribulation, Testament, Amon Amarth, Arch Enemy, Rammstein, Wintersun, Satanic Warmaster, Denial of God, Niedergang, Blind Guardian, Cradle of Filth, Rotting Christ, Gorgoroth, Taake, Mastodon, Parkway Drive, Avenged Sevenfold, Vektor, Inquisition, Aorlhac, Vindland, Marduk, Edge of Sanity, Satyricon, Moonspell, Anaal Nathrakh, Behemoth, Powerwolf, Overkill, Havok, Sabaton, Megadeth, Slipknot, Slayer, stb... túl sok bandát hallgatok, sokáig tartana felsorolni.


18/F

2018. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

Egyszerűsítettem az életem, a zene vonatkozásában is. Leszoktam a komolyzenéről, kinőttem az angolnyelvű zenéket. Meg a Rammsteint is.


Maradok a népdaloknál -Fonó-, Szörényi, Varga MIklós, Ismerős arcok, Kárpátia. Néha rámjön egy kis sramli-jódli, vagy Németh Lehel.


Kedvenc előadóm igazából nincs.

2018. márc. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért csinálsz úgy, mintha az angol nyelvű zene valami kinövendő, vagy elmaradott dolog lenne?

Nem kötekedés, csak kérdem, mert kíváncsi vagyok a gondolatmenetedre/arra, miért írtad...

Milyen hiányosságot vélsz felfedezni benne? (ebben egy pici irónia azért van, hisz a britek mindigis elől voltak zenei téren, de ne vedd sértésnek)

2018. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

9.

Mikor voltak a britek elöl zenében -vagy bármi másban-, már ne is haragudj? Purcell-Handel(bár ő sem igazán) és még ki is? Vaughan Williams meg minden összeollózott európaiaktól.

Persze a britek más művészetekben is sehol sem voltak a kontinenshez képest. Még a szakácsművészetben sem.

2018. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!