Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen zenéket hallgattok?...

Ti milyen zenéket hallgattok? Kik a kedvenc előadóitok?

Figyelt kérdés

Én metált hallgatok túlnyomórészt, majdnem minden ágazatát szeretem a folk és a viking kivételével. Persze nem csak ilyen műfajú zenét hallgatok, szeretem a komoly zenét, főleg a fúvós/szimfónikus zenét, néhány populárisat is hallgatok. Ezenkívűl szeretem a régi slágereket is.


Amiket én hallgatok: Apey, Apey & the Pea, Machine Head, Children of Bodom, Gojira, Korn, Neck Sprain, ManGod inc., Converge, Convulsing, Ektomorf, After the burial, Tündérvese, Ördög, Trillion, Slipknot, Iron Maiden, Marilyin Manson, Rammstein, AC/DC, Hammerfall, Meshuggah, John Newman...(több most hirtelen nem jut eszembe)



2018. márc. 17. 15:42
1 2 3
 11/24 Tom Benko ***** válasza:
@10: Beatles, Rolling Stones, Deep Purple, Black Sabbath, Judas Priest, Venom, Motörhead a teljesség igénye nélkül.
2018. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#10

Már ne is haragudj, de az összes korszakalkotó brit zenészt alárendeled a Kárpátiának, Szörényinek, és Német Lehelnek? Ez azért egy "kicsit" szembemegy a valósággal...

Azt hittem valami értelmes érvet fogsz mondani, hogy miért nem szereted a brit zenét, de úgy látszik tévedtem.

2018. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12.


Volt, amikor szerettem a brit könnyűzenét. Kinőttem belőle, átláttam rajta és megértettem a hátterét.


Valószínűleg azért lehetett pont a briteket fölhasználni arra, amire, mert alig volt zenei hagyományuk. Ami volt, az meg nem angol nyelven.

2018. márc. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki használta fel őket, és mire? :D Ez már tényleg nagyon fúrja az oldalam.
2018. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Tom Benko ***** válasza:
100%
@13: Biztos az Illuminati, hogy a Háttérhatalom népirtását végre tudja hajtani a Globalizáció révén.
2018. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
29%
Én Ava Max, Shakira, Tones And I, Ed Sheeran, Shawn Mendes, de hogy magyart is említsek, Ak26, Mr Busta, Rico és Miss Mood, Missh, Herceg Dávid, Opitz Barbi
2020. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Tom Benko ***** válasza:
@13: Mondjuk az is meredek állítás, hogy a briteknek nincs zenei kultúrájuk.
2020. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17

Az angoloknak nem volt SAJÁT -angol- zenei kultúrájuk (sem).

2020. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Tom Benko ***** válasza:
@18: Aha, nem. Persze, persze. Mondjuk a folkzenét is ők találták ki, de nem, nem volt önálló zenei kultúrájuk. /O\
2020. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Peter Gabriel, Phil Collins, Genesis, The Who, Shakira, Lady Gaga, 4 Non Blondes, Linda Perry, Focus, Kozmix, Scooter, Alice Deejay,


Tuti, hogy van még, csak nem jut eszembe...

2021. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!