Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt illetve erősítőt ajánlotok amatőr gitárosnak?

Figyelt kérdés
Volt már a kezemben elektromos gitár de eddig csak akusztikuson játszottam rendszeresen, most szeretnék váltani, és a metálosabb vonalhoz kéne egy megfelelő gitár a keret kb 60-70.000 forint lenne. Nemtudom még hogy egy kipróbált használt gitárt érdemes-e venni vagy egy újat, erősítőt is szeretnék hozzá, de lakásban lakom és nem koncertezni szeretnék vele. Köszönöm a tanácsokat.

2018. márc. 17. 20:11
 1/2 anonim válasza:
Gitárnak nézz szerintem egy cortot válassz remek ár-érték aránya van és szerintem szép hangja is van, erősítőnek meg valami modellezős kombót vegyél ha nem akarsz külön pénz adni drága effekt pedálokért. De mivel te veszed a gitárt így neked kell hogy tetszen ezért nézz videókat a kinézett gitárról youtubeon vagy ha van a közelben hangszerbolt próbáld végig őket és dönts az alapján.
2018. márc. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*nézd
2018. márc. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!