Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell ír zenekart alapítan...

Hogy kell ír zenekart alapítani szépen lassan? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy éve harmonikázok, kicsit tudok kottázni. És az én kis városomban szerintem még nincs ilyen banda. Városnapon lépnénk fel stb. lenne dob, hegedű, elektromos gitár, énekes. Vélemény? És tudnék embert keresni aki elköltözne a városomba a zene élete miatt? Vélemény?

2018. márc. 28. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy hirdetést, hogy bandát alapítanál, ilyen-olyan hangszeres tudással rendelkező mukikat keresel. Azt nem hiszem, hogy bárki odaköltözne a te városodba csak a zenélés miatt.
2018. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. És még akkor sem ha az élet értelme neki a zenélés? De még van időm még csak 19kis csöcs vagyok :D

Folythathatuk priviben? :)

2018. márc. 28. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A Metallica elköltözött Cliff Burton miatt Los Angelesből San Franciscóba. De ehhez Cliff Burtonnek kell lenni :)
2018. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy modtak mar, hirdetes valami zeneszcsoportban (ha van ilyen Fb-n, de biztos vagyok benne:D)

Annyira jo amugy, hogy nepszerusodik itt is az ir zene😍

Imadom

2018. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!